Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy teljesen kifordultatok önmagatokból?

Figyelt kérdés
Mikor jött a felismerés? Mit tettetek, hogy változzon a helyzet?
febr. 12. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos történt már ilyen velem - bármennyire nem vagyok rá büszke.

Elég hamar érzékeltem, hogy nem jó irányba haladnak a dolgok, nem kellene úgy viselkednem, ahogy, de talán a 2 vagy 3 hónapba telt, mire úgy teljes erővel arcon csapott a dolog, egy veszekedés formájában. Amire megint nem vagyok valami büszke, de határozottan felnyitotta a szemem.


Utána igyekeztem elkerülni az érzéseim elfojtását (minél tovább nem éltem meg őket, annál jobban és erősebben törtek elő), mielőtt bármit mondtam, reagáltam volna, először végiggondoltam azokat, nem hagytam, hogy az indulataim irányítsanak engem, odafigyeltem a gondolataimra, cselekedeteimre, és több időt fordítottam olyan dolgokra, amik örömet okoznak.

febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ez. Többnyire a rossz munkahelyi környezet miatt van ez.
febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!