Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki honnan tudhatja magáról...

Valaki honnan tudhatja magáról, hogy jóképű vagy sem?

Figyelt kérdés
Igazából legkönnyebb azt mondani, hogy tükörbe kell nézni, de sok embernek tetszik, amit lát, nem tartja magát csúnyának. Az anyukájának meg mindenki szép, az nem releváns, a környezet is sokszor csak annyit mond igen, szóval mi számít releváns véleménynek?

okt. 2. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha tapadnak a csajok, akkor az vagy.
okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
1-es nem tudom, én is csaj vagyok és nem szeretném ha tapadnának rám a csajok (jól van, gondolom hogy értetted, csak hát na)
okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenki járni akar veled.
okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

férfiként mindig totál átlagosnak tartottam a kinézetem, mind a tükör, mind a fényképek alapján... amolyan “lehetne rosszabb is” fazon.

aztán olyan 2-3 éve, 36 éves koromtól elkezdtem elég sok visszajelzést kapni arról, hogy jóképű vagyok, és egy elég széles skálán 25-től 50 éves korú nőkig. Szóval miattuk mostanra lassan elhiszem, hogy jóképű vagyok, de magamtól ezt nem tudnám megállapítani.

okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinte visszajelzésekből, amik olyanoktól jönnek, akiket nem ismerünk úgy igazán. Tehát nem rokonoktól, közeli hozzátartozóktól.
okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!