Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek az utcai...

Hogy kezelitek az utcai agresszív véglényeket?

Figyelt kérdés
Például leszállsz a buszról, araszol a nép a viszonylag szűk járdán, és egy seggprimitív hájpacni úgy csinál, mintha senki nem lenne rajta kívül, aztán többször is neked megy, meglök. És ha megkérdezed, hogy muszáj lökdösni, habzani kezd a pofája, hogy ne ugass, mert felrúglak. Kézenfekvő felelet lenne, hogy anyádat kellett volna felrúgni, mikor megfogantál benne, te senkiházi, de nyilván nem akarsz utcai verekedésbe bonyolódni. Kivel milyen hasonló esetek fordultak elő?

okt. 2. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én konfliktuskerülő vagyok, ráhagyom, nem veszek tudomást róla, elmegyek mellette.
okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
60%
Típustól függ. Meg attól, hogy épp milyen a hangulatom. Általában nem állok le az ilyenekkel, megyek tovább de amikor feszültebb voltam valami miatt, előfordult már, hogy visszaszóltam. Ilyen példa, amit írtál, elég ritka, inkább a catcallingozó munkások meg fiatal cigány srácok találnak meg,azoknak simán visszaszólok és megyek tovább. Ha úgy ítélem meg hogy a beszólogató veszélyes lehet, akkor lenyelem a mondandómat és igyekszem minél hamarabb elhúzni. Volt az az eset valamelyik pesti villamoson, hogy cigány csajok zaklattak egy lányt, na ahhoz hasonló esetem is volt, mivel láttam, hogy a kanjaik is ott vannak, éreztem, hogy a csajok csak az előőrs és inkább szó nélkül leszálltam. Tuti, hogy pár megálló múlva a pasik is odajöttek volna és szerencsés esetben csak ki lettem volna rabolva. Rosszabb esetben meg is vertek volna, mint azt a lányt.
okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem állok le veszekedni az utcán. Amúgy ha “araszol” a nép akkor én is megpróbálok haladni, szóval nem vonnék kérdőre mást emiatt.
okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki faluban élek, ex katona vagyok, látszik rajtam a jó erőlét, talán emiatt, de ritkán kerülök ilyen helyzetbe, viszont volt már rá példa. Pl egy városi utcán kerülöm a konfliktust, de egy falusi buszmegben nem hagyom magam, visszaszólok, de volt már tettlegesség is.
okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#5 Majd egyszer téged is betalálnak, aztán vihoghatsz kedvedre.
okt. 2. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:

#7

Ki talál be? Miért vihognék? Ezt miért nekem írtad? :D

okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam. :) Most már te vagy az #5, de mikor válaszoltam, még több válasz volt. Moderátor barátunk eltüntette egy-két suttyó böffentését. Az értelmes válaszok maradtak, egyet kivéve.
okt. 2. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ohh értem, köszi.
okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék ilyenekbe belefolyni, így úgy teszek, mintha nem érzékeltem volna semmit sem, ha csak beszólogatás van. Komolyabb esetnél nem tudom, hogyan reagálnék, de biztosan nem szólnék be nekik, mert az csak hergelné őket.
okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fura. Még soha nem kerültem ilyen szituba. Lehet látják rajtad hogy belehet téged kóstolni.
okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!