Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi úgy, hogy a világ...

Más is érzi úgy, hogy a világ megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a világunk a 20-as évektől kezdve egy rohamos dekadenciába kezdett, és az egész emberiség (főként a 30 alatti generáció) kezd egyre primitívebb szintre süllyedni, a világ bármely táján, és úgy alapból borzasztó ez az évtized. Ugye kezdődött minden a coviddal ami már önmagában hatalmas megosztottságot produkált, aztán jöttek mindenféle mocskos háborúk, visszatért a középkori mentalitás, az imperializmus, és sokan még éltetik is az öldöklést, a világ összes országában vagy diktatúra van, vagy ha nem akkor hatalmas társadalmi és ideológiai megosztottság, és mindenhol ember embernek farkasa. Soha ilyen jelentősége nem volt még a külsőségeknek, a kinézetnek, ruháknak, divatnak, stb-nek mint most, kötelező még a személyiséget is az aktuáldivat alapján formálni, hogy ne légy társadalmi kirekesztett. A hedonizmusnak szintén hatalmas kultusza van, az az értékes ember, aki 18 alatt elveszíti a szüzességét, és sokat bulizik, szexel, iszik, stb, aki pedig nem ilyen az unalmas. A fiatal generáció 80%-a agyhalott tiktokzombi tömegszemélyiséggel és kb mind ugyanúgy néz ki, és mintha csak ösztöneik lennének, kb egy jó kutya több érzelmet mutat a gazdája felé mint a mai fiatalság bárki felé is, (és írom ezt én is fiatalként), és még az ember az érző lény... Az emebernek már minden is fontos csak maga az ember nem. Ez mind mind a 20-as évek társadalmára jellemző. Ahogy kimegyek az utcára és végignézek a különböző embereken, egyszerűen elönt egy mély lelki nyomor, hanyatlásérzet, olyan, amilyenre az előző évtizedben nem volt példa, ha meg hallom is a beszélgetésüket csak mégrosszabb, az Oblivion NPC-i mélyebb beszélgetéseket produkálnak. Az ilyen filmek is mint pl a Ne Nézz Fel is nem véletlen ebben az évtizedben készülnek, mert egy tökéletes korrajz. Más is érzi úgy, hogy a világunk évről évre csak egyre szarabb lesz, az emberek egyre primitívebbek lesznek, és kb egyenesen érik a bibliai apokalipszisra?

ma 16:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%

8:

Ha minden évszázadban igazuk lett volna, akkor már rég bekövetkezett volna, nem?

Zseni...

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

Az ember amúgy is szennyezi, és tönkreteszi a természetet. Aminek lesz valamilyen természeti következménye.


A tévtanítókkal meg az a baj, hogy antikrisztusok. Megtévesztik az embereket. Sokan sajnos szándékosan. Az ilyen gyülekezeteknek is több millió tagjuk van európában.


Az egy dolog, hogy vannak más vallások is a kereszténységen kívül. Az országoknak megvan a maguk kultúrája, vallása. És szabadon élhetnek a lehetőséggel. Ez a kultúrához tartozik. De azok, akik más valláshoz tartoznak, nem mondják magukat keresztényeknek, és nem akarnak a kereszténységhez tartozni, nem írják át az Újszövetséget saját gyülekezetük szerint, és nem mondják azt, hogy ők is keresztények, és hogy menjenek inkább hozzájuk az emberek.

Mert akik ezt teszik, az az antikrisztus. Senki sem kéri, hogy ezt tegyék, de ők szívesen csapják be a hívőket, és vezetik félre őket, ez szándékos tőlük.

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#8:

Igen? Mégis miben, te gyagya? Mert én k*rvára nem úgy látom, hogy elpusztult volna a világ. De rinyálj csak tovább. xD

ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezt a #22-est meg lője már le valaki egy pisztollyal.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Tessék itt is megy a másik öngyilkosságra való buzdítása, meg gyilkosságra való felbujtás, halálkívánás stb, itt csak sikerül bebizonyítani, hogy teljesen igazam van. Romlott sátáni lett ez az emberiség, a második világháború óta nem volt ilyen mocskos.
ma 19:00
 26/30 anonim ***** válasza:
17%
Igazad van, de sok esetben már észre sem veszik, hogy ezt csinálják. Hozzászoktak. Már a gyilkolás megy a filmekben, a játékokban, anélkül nekik unalmas.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
36%
Istenben sem hisznek, nem érdekli őket az emberi élet, sem a társadalom, sem a természet. Amikor rájuk kérdeznek, sokan azt mondják, hogy sokan ezt akarták, ezért lázongtak, ezt akarták. Így éltek, tudták a következményeket, a hatalmas szennyezésnek, a természet pusztításának, a gyilkosságra buzdításnak, a gonoszságnak.
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kb. már 2010 óta.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább a dekadensek, mint az ilyen szentfazekak, aki itt az Istentől való eltávolodásról papol, aztán meg elmegy meleg spriccpartikra orgiázni.
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

26

Nemcsak ott, az a múlté, már megy az mindennap Ukrajnában, Izraelben, Palesztínában, Afrikai országokban, és egy csomó ember van aki ennek örvend.


29

Én nem papoltam istentől való eltávolodásról, bár abban is van igazság, és egyáltalán nem mentem meleg spriccpartikra orgiázni, én még szűz vagyok és nem meleg.

ma 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!