Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az egy kérdés, amelynek...

Mi az az egy kérdés, amelynek válasza alapján megállapítod, hogy egy ember (érzelmileg) intelligens, vagy ostoba?

Figyelt kérdés

Azért jutott ez eszembe, mert nemrég egy kedves osztálytársammal beszélgettem egy kiborulásán egy apró probléma miatt. Nem szeretném részletezni, dióhéjban annyi, hogy kérdeztem tőle valamit, ami kicsit rávilágított a problémája valódi jelentőségére, és a kérdésre adott válasza után átfutott az agyamon, hogy "Úristen , hogy lehet valaki ennyire ostoba", amit persze nem mondtam ki hangosan, inkább megtartottam magamnak...


Fura kérdés, de nektek van olyan gondolatotok/kérdésetek amit sokszor felhoztok/feltesztek például még ismeretlen emberektől, és ebből leszűrtök dolgokat vele kapcsolatban?



ma 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Fidesz szavazó vagy? Ebből minden kiderül.
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézi e a való világot, és az ázsia expreszt? Ha a válasz igen, akkor síkhülye.
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Uhum. Szóval diplomával, komoly, felelősséggteljes munkával, peldamutato gyereknevelessel, megannyi érdeklődési körrel, lexikális tudással stb én sík hülye vagyok mert néztem már Ázsia expresszt, mert kikapcsolás, hogy nem kell gondolkozni, Cska nézni valamit. Értem.
ma 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
#3. Erre gondoltam én is. Nagy felelősség van a vállamon. Este kicsit nem agyalni.
ma 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen az vagy. És még humorérzéked sincs #3-as. :D
ma 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha, amikor valaki jellemében akarok turkálni, felhozok valami megosztó témát. Pl mi a véleménye a hajléktalanságról/hajléktalanokról.
ma 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!