Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet megállapítani...

Honnan lehet megállapítani egy emberről, hogy van titkolni valója a tekintetéből?

Figyelt kérdés
Mert én érzem, de nem tudom honnan. Többen is mondták már, akik nem ismerik, csak a képeket meg videókat mutattam meg. Hogy titkol valamit, azt mondták és ezt én is érzem. Érzem hogy mi lehet a baj, mégis nagyon idegesít. Képeket nem tenném ki, tehát aki tudna segíteni, annak elküldöm a képeket és akkor elmondja a véleményét.

#drog #ember #tekintet #titkolni való
2016. szept. 25. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő h mit csinál kamuzás közben, de azok viszont jellegzetes jelek. A profik akik csak ránéznek és megmondják h hazudik nagyon sok éven át gyűjtik a tapasztalatot.
2016. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mondanám magam profinak de rá szoktam erre érezni és utólag ki is derül. Hát a mostani emberemről még nem derült ki semmit mégis van benne valami. Elküldhetem a képeket?
2016. szept. 25. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Se füle se farka annak amit írsz.
2016. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért is?
2016. szept. 25. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
DE most kép alapján hogy? Ha éppen hazudik, akkor azt lehet látni, de mi az, hogy titkol valamit? Az életében általában? Vagy hogy gondolod kép alapján? Mert mindenki titkol valamit, én nem is értem ezt.
2016. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 mert nem magyarul van, hanem halandzsául.
2016. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úgy általában
2016. szept. 26. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, kedves kérdező!


Mindenkinek vannak titkai, gondolom neked is vannak olyan gondolataid és elképzeléseid, amit nem osztanál meg senkivel.


Nem töltheted be a Jóisten szerepét. Mindenkinek joga van titkot tartani, kivéve ha erősen törvénybe ütköző cselekedet van a háttérben. (rablás, emberölés stb.)


Pusztán arckifejezésből NEM lehet megállapítani, hogy előtted éppen titkol valamit. Valószínűleg az illető viselkedése is közrejátszhat a dologban, de az lehet akár a kétkedő hozzáállásod eredménye is. A féltékenység rossz dolog. Punktum.


"van titkolni valója"... ne haragudj, kedves kérdező, de az előző hozzászólók válaszai alapján te is levonhattad már a következtetést, hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ennél azért többre volnánk kíváncsiak.

2016. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!