Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfőbb vágyatok, elvárás...

Mi a legfőbb vágyatok, elvárásotok egy párkapcsolattól? Vagy mi az, amit szeretnétek, de el tudnátok engedni, mivel valószínűleg minden nem lehet?

Figyelt kérdés
ma 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hozza tegyen az életemhez, ne elvegyen. Nyugalmat, biztonságot, allandosagot nyujtson. Ne legyen féltékenykedés, semmitmondó viták, veszekedések. Ne legyen kicsinyesseg. Avassuk be egymást a saját dolgainkba és őszinték legyunk, támogassuk egymást. Hallgasson meg értő figyelemmel, ne kioktasson ha problémám van. Legyen jó, kielégítő, gyakori a szexuális életünk, legyen bevallalos, férfias. Legyen bátor, határozott, kicsit nagyszájú, nem finomkodó, álljon ki magáért. Szeresse az anyukáját, a családját. Ne legyen anyagias,de értse meg hogy a stabilitashoz, gyerekvallalashoz pénz kell.
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legfontosab az volna egy párkapcsolatban, ha a másik fél teljesen meg tudna ismerni, de ami még fontosabb hogy elfogadja az alapből nem könnyű természetemet. Mind ennek a tetejében pedig képes legyen támogatni. De valahol tisztában vagyok azzal, hogy egy jólműködő párkapcsolat az nem csak a véletlen műve. Nem hiszek abban, hogy 2 ember szerencsésen egymásra talál és az úgy onantól kezdve nyert ügy. Ebből kifolyólag jelenleg pedig nem látokrá nagy valószinűséget, hogy találok ilyen megfelelő partnert (egy kicsit igazából már el is engedtem a dolgot), mert jelenleg sok más fontosabb dologgal foglalkozom. Szóval nulla erőfeszítéssel nem várom el senkitől sem, hogy legyen velem.
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy két ember feltétel nélküli szövetsége legyen.
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj összeköltözni.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ragaszkodjon hozzam,en legyek a mindene, amikor talalkozunk ,erezzem ,h minden masodpercet velem akar eltolteni mellettem. Egyuttelesnel persze van enido meg kulontoltott orak. Utalja a csaladjat,keves baratja legyen vagy senki.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy őszintén szeressen és tiszteljen. Én legyek neki a legszebb legjobb. Ne nézzen más nőket a neten. Ne csaljon meg. Bízzon meg bennem, ne generáljon felesleges vitákat, és ha valamit nem ért vagy magára vesz, akkor meg tudjuk beszélni. Szeretnék házas lenni. Cserébe a felsoroltakat én is tudom nyújtani nőként.

Gyereket is szeretnék, de erről képes lennék lemondani, ha nem szeretné a párom.

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy a közös otthonunk menedék legyen a világ elől, szeressünk otthon lenni, ne bántsuk egymást. Legyünk ketten a világ ellen. Ne legyen dráma meg acsarkodás.


Mi az, amit akartam, de el tudtam engedni? A férjem szerencsére ugyanilyen életet akart, viszont a családját az élteti, hogy fúrják meg szidják egymást. Úgyhogy az év 355 napján idill az életünk, de marad 10, amikor valamelyik rokona jön, és elillan a nyugalom.

ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
41%
ne legyen fasza, az nagyon fontos
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ragaszkodjon hozzam,en legyek a mindene, amikor talalkozunk ,erezzem ,h minden masodpercet velem akar eltolteni mellettem. Egyuttelesnel persze van enido meg kulontoltott orak. Utalja a csaladjat,keves baratja legyen vagy senki."


Úristen! Én nem akarnék ilyen párt magamnak. Egy kontrollmániás, birtokló, kisajátító hárpia lehetsz, akitől minden épeszű ember menekül.

ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!