Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki olyan dologra...

Ha valaki olyan dologra mondja, hogy "semmi baj", amit nem bocsanatkereskent mondtam neki, akkor narcisztikus?

Figyelt kérdés
Lekoltoztem az alfoldre es itt bunko, bekepzelt emberek laknak. Sokan azt mondjak mindenre, hogy "semmi baj". Pl ha figyelmessegbol szolok nekik. Ez ilyen videki tajszolas errefele vagy bekepzeltseg, netan rosszul szocializaltsag?

ma 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tudnék gonfolni hogy a sebaj helyett haszbálják, arra utalva, hogy mindegy.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most már mindenki egyből nárcisztikus, aki valakinek negatív élményt okoz? Az csak egy dolog, hogy te nem fogsz senkit ránézésre diagnosztizálni, de könyörgöm ne használjuk már ezt minden egyes esetre, ha valakivel kapcsolatban sérelmünk van. A végletekig el lett már csépelve ez a kifejezés.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szólsz neki, hogy vigyázzon, gödörbe fog lépni, erre azt mondja: semmi baj? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mondod valakinek hogy ne lépjen le a járdáról mert jön egy autó 180-nal és közli hogy semmi baj, és lelép? Amúgy meg mi az hogy vidéken bunkó, és beképzelt emberek laknak. Ezt az általánosítást vidékiként kikérem magamnak. Az meg hogy nárcisztikus valaki azt te hogy tudod megállapítani? Talán pszichológus vagy? Mert ilyen helyesírással nem tudom elképzelni hogy az vagy...
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4. vagyok. És be taggelted hogy Debrecen, ezt csak most látom. Debrecen neked mióta vidék? Az város
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"semmi baj" legtöbb esetben valóban azt jelenti, hogy..." jó és kit érdekel? kb. tökmindegy"
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akár azt is mondhatná ilyenkor, hogy OK, ugyanannyira nem jelent sokat
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ITT TE VAGY rosszul szocializálódva, emellett még beképzelt is vagy,
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
5# Debrecen vidék, attól még mert város.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vidék az a falu meg a kis város. De persze a nagy budapesthez képest minden vidék.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!