Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki olyan dologra...

Ha valaki olyan dologra mondja, hogy "semmi baj", amit nem bocsanatkereskent mondtam neki, akkor narcisztikus?

Figyelt kérdés
Lekoltoztem az alfoldre es itt bunko, bekepzelt emberek laknak. Sokan azt mondjak mindenre, hogy "semmi baj". Pl ha figyelmessegbol szolok nekik. Ez ilyen videki tajszolas errefele vagy bekepzeltseg, netan rosszul szocializaltsag?

ma 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 6# jól látja.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9. tízes vagyok, bocsi most olvastam el a hivatalos megfogalmazást és hivatalosan minden vidék ami nem főváros, de köznyelvben a vidéket (felénk) csak a falura és a kisvárosra értik
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondanál egy példát? Nehéz így elképzelni.

Egyébként melyik tájegységről jöttél?

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alföldi, de amikor a "semmi baj"-t használom, úgy is értem, bizonyos helyzetekben, hogy "mindegy", "engedjük el". Nem csak bocsánatkérésekre mondom, mint reakció.
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!