Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány fok számodra az ideális...

Hány fok számodra az ideális hőmérséklet a házban? Otthon nálatok hány fok van nappal a házban, lakásban és mennyi este, éjszaka?

Figyelt kérdés

És miért annyi?

Van, aki pl azt szeretné, ha 24 C fok lenne, de 14 C fok van télen, ha nincs fűtésre több pénz.

Tehát pénzügyi oka is lehet annak, ha valahol hideg van egy lakásban télen.



szept. 29. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk évszaktól függetlenül egy kellemes 20-21 fok a jellemző.
szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

26°C

télen 24-25 °C van, nyáron 30

panel

szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nappal 22 fok (ha otthon vagyunk, munka közben 18 fok) , éjjel 18 fok. Gázfűtéses lakás.
szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Nyáron 30 fokra melegszik, klímával a 26ra le tudjuk vinni,az kellemes.

Télen is 25 fok körül van otthon. Szerencsére körbe vagyok fűtve,egyszobás kicsi lakás, déli fekvésű. kb elég,ha őrlángon megy a konvektor. Este szoktam 1-2 órára feljebb venni,mielőtt lefekszunk aludni,éjszaka nem megy. Meg amikor kiteregetek,akkor is feljebb veszem 1-2 órára,hogy gyorsabban szaradjanak a ruhák.

szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron 30 fokra is melegedhet. Télen éjjel, nappal 21-24 fok között van. Gázkonvektorokkal fűtünk.
szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Nyáron 25 fokra volt beállítva a klíma végig. Az megfelelt, rövidnadrág + kardigán kombóban kellemes volt. Most télen nem tudom még, mi lesz, mert már megy a fűtés, letekertem az összes radiátort, de az egyik nem működik, az fűt tovább, én meg egyelőre félóránként szellőztetek kb, de a macska miatt nem lehet egész nap nyitva az erkélyajtó, szóval nem tudom, lehet télen is ráklímázok a fűtésre, mert nagyon meleg van már most is.
szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális olyan 21C lenne. Most 20 van, ehhez már kell egy melegítőfelső és egy vékony pléd, ha ülünk. Még nem fűtünk, úgyhogy most éjjel-nappal ilyen.

Nyáron a földszinten úgy 26, a tetőtérben 29 volt a max (klíma nélkül, bár van klíma, nem használjuk, inkább ventillátort járattuk). Télen a földszintet 20-21-re fűtjük, a tetőtérben akár 16-18-ra is lemegy, de ott csak alszunk (fűthető takarót használunk, de csak addig, amíg bemelegíti az ágyat, ami kb. annyi idő, amíg előkészülünk a lefekvéshez) A tetőtér egyterű, csak az alváshoz luxus lenne minden estére felfűteni, bár megengedhetnénk magunknak. Így jól alszunk, nem kellemetlen, ha az lenne, többet fűtenénk.

szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
25 fok.
szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
26-28 fok között van a lakás egész évben. Csak picivel lehetne hűvösebb, de télen igazából pont jó így és bukóra nyitva lehet az ablak. Ezt nagyon szeretem a lakásomban.
szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 20-21 maximum. Hálószobában 19 fok.

Férjem szeretne melegebbet, én viszont nem érzem jól magamat, ha ennél melegebb van.

szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!