Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Festés után normális, hogy...

Festés után normális, hogy reflektorral és LED lámpával nézi a falat a megrendelő?

Figyelt kérdés

Csináltunk egy festést-glettelést, egyáltalán nem túlárazott áron.

Persze mi is lámpával néztük végig a falakat -első réteg fehér után is, de amikor beállított a megrendelő LED refivel akkor néztem egy nagyot.



Ugye bár LED surlófény mellett mindig is lesz pár hiba a falon. Kivéve ha egy hétig vissza javítgatom, de ezt nem szeretném.


Egyébként két rétegbeni gletteléssel lett vállalva, de 3 került rá (ingyen +1).


Ti mit gondoltok, milyen ember az olyan, aki amúgy természetes fények (meglévő lámpák, ablakok, stb). elfogadható, szép falat kap, de ő reflektorral nézi végig fél méterenként a falat?


Reflektorral fog járni fürdeni is? :)


Még nem futottam bele ilyen megrendelőbe megmondom őszintén és nem tudom, hogy bennem van e a hiba vagy ő gondolja kicsit túl. :)



ma 18:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kicsit félre értett itt némely ember szerintem.

Korrekt minőséget adtam át, de nyilván led fényénél MINDEN falon van hiba.

Nem úgy kell érteni az elfogadható minőséget, hogy csapnivaló a munkám, de van bennt hiba nyilván (megvilágítással), tehát nem makulátlan. :)

Azért írtam az oldalra, hogy a véleményeket meghalgassam, mi a véleményetek az ilyen személyekről.


Garanciát persze, hogy adok - hisz kötelező is. :)

ma 20:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha makulátlan munkát kérnek, az árát hallva az emberek 90%a nem dolgoztatna. Minden ember álltal végzett munkába lehet hibát találni. Kevesebb eset amikor nem. Becsületes ember lehetsz ha ennyire emészt a dolog, de engedd el ne engedd magad az 1%nak hogy megbetegítsen. És egy szívből jövő jótanács! Ne csinálj ingyen ekkora plusz munkát mert ez a hála.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!