Festés után normális, hogy reflektorral és LED lámpával nézi a falat a megrendelő?
Csináltunk egy festést-glettelést, egyáltalán nem túlárazott áron.
Persze mi is lámpával néztük végig a falakat -első réteg fehér után is, de amikor beállított a megrendelő LED refivel akkor néztem egy nagyot.
Ugye bár LED surlófény mellett mindig is lesz pár hiba a falon. Kivéve ha egy hétig vissza javítgatom, de ezt nem szeretném.
Egyébként két rétegbeni gletteléssel lett vállalva, de 3 került rá (ingyen +1).
Ti mit gondoltok, milyen ember az olyan, aki amúgy természetes fények (meglévő lámpák, ablakok, stb). elfogadható, szép falat kap, de ő reflektorral nézi végig fél méterenként a falat?
Reflektorral fog járni fürdeni is? :)
Még nem futottam bele ilyen megrendelőbe megmondom őszintén és nem tudom, hogy bennem van e a hiba vagy ő gondolja kicsit túl. :)
Kicsit félre értett itt némely ember szerintem.
Korrekt minőséget adtam át, de nyilván led fényénél MINDEN falon van hiba.
Nem úgy kell érteni az elfogadható minőséget, hogy csapnivaló a munkám, de van bennt hiba nyilván (megvilágítással), tehát nem makulátlan. :)
Azért írtam az oldalra, hogy a véleményeket meghalgassam, mi a véleményetek az ilyen személyekről.
Garanciát persze, hogy adok - hisz kötelező is. :)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!