Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy a 30-40...

Mi lehet az oka, hogy a 30-40 éves munkatársaim videójátékoznak, mint a kicsik?

Figyelt kérdés
Ezt kb 14, max 18 éves korra, azért kinövik a normális emberek. De van 40 éves munkatársam, nem is egy, akik utálnak olvasni, de napi minimum 4 órát játszanak? Ennek mi lehet az oka?

ma 13:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A videójátékok is egy szórakozási fajta - illetve szerintem művészet is, de akár sport is lehet -, nem rosszabb mint egy film, sorozat könyv vagy bármi más.


Pl. egy 100 000 euró összdíjazásos verseny, ahol "csak" játszani kell, az szerinted gyerekes?

[link]

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező teljesen igazad van. A gamelés egy teljesen értelmetlen hobbi. Alkalmanként belefér a haverokkal, de a napi több óra játék gyakorlatilag az élet elvesztegetésével egyenlő. Értelmes hobbik: sport minden mennyiségben, olvasás, önfejlesztés, tanfolyamok végzése, utazgatás, barátokkal kimozdulás, párkapcsolat/családi viszonyok ápolása, túrázás stb. Nézd csak meg a gamereket. Jellemzően egyik sem sikeres ember. Nyilván érthető módon :D
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te most direkt adod itt az ostobát, vagy valójában is az vagy? Hogy függ össze a hobbi és a szüzesség?


Nem vagy képes elfogadni, hiába írod azt. Az a jó nekik, hogy ez kapcsolja ki őket. Oké, hogy ez neked magas és a te értelmi szinted ezt nem tudja feldolgozni, de azért próbáld meg megérteni, hogy ezt ők szeretik.


Neked mi a hobbid?

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert most már vannak olyan jó minőségű játékok, amik fiatal korukban nem voltak. Én is 45 vagyok, örülnék ha lenne időm néha egyet xboxozni. Én még a C64-en kezdtem.
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
#14 de érzed a különbséget a “néha játszanék egyet” és a “gyakorlatilag mást se csinálok munkán kívül, csak videojátékozok” között?
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

#12

A hobbik nagy része "értelmetlen", és ez így jól is van, nem kell minden pillanatban a produktivitás csúcsának lenni.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Értelmes hobbik: sport minden mennyiségben, olvasás, önfejlesztés, tanfolyamok végzése, utazgatás.."


Vajon egy 19. századi korhű gazdaság- és politikaszimulátor megüti ezt a magas mércét vagy ab ovo elutasíttatik, merthogy videójáték?

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
#17 a politikaszimulátorral többet fogsz keresni? Sikeresebb ember leszel tőle? Vagy izmosabb, egészségesebb? Ugye, hogy nem. Pont annyira haszontalan, mintha simseznél.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én se állítottam egy szóval se, hogy soha nem lehetne haszontalanul tölteni az időt, de azok az emberek, akik minden nap órákat elcsesznek erre, nem sportolnak semmit, nem fejlesztik magukat semmiben, azokat hadd nézzem már annak, amik.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 hollófernyiges ***** válasza:
100%
És a krimi és romantikus regény olvasással (elnézést hat te csak atomfizikai nagydoktorikat olvasol szabadidődben), sorozatnézéssel meg a horvátországi tengerparttal mennyivel vagy előbbre?
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!