Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy a 30-40...

Mi lehet az oka, hogy a 30-40 éves munkatársaim videójátékoznak, mint a kicsik?

Figyelt kérdés
Ezt kb 14, max 18 éves korra, azért kinövik a normális emberek. De van 40 éves munkatársam, nem is egy, akik utálnak olvasni, de napi minimum 4 órát játszanak? Ennek mi lehet az oka?

ma 13:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell, hogy oka legyen? Attól még, hogy neked nem szimpatikus egy hobbi, még nem lesz abnormális.
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
9%
Debilek. Nem nőttek fel. Pán Péter szindrómában szenvednek. Nekem is van ilyen kollégám, ő még 38 évesen is a szüleivel él, szerintem még szűz is.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Van baj a fejedben kérdező, nem is kicsi.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, ha valaki logikus magyarázatot ad. Így bújnak el a való élet elől? Vagy mi ebben a jó?
ma 13:22
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Ez hülyeség, pont az Y-generáció felénél megmaradt ez a hobbi. Semmi sem függ kortól, nemtől, intelligenciától. Ellenben ez a feltételezés és a 2. viselkedése gáz. :-)
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nem vagyunk egyformák. Mindenkinek más a hobbija, mást szeret szabadidejében csinálni. Tuti, hogy találnánk olyat, amit én szeretek csinálni, de te meg nem, mégse foglak ezért megbélyegezni.

És a legtöbb felnőtt azért ennyire besavanyodott és frusztrált, mert elfolytja magában a gyermeki énjét, csak mert, jaj én felnőtt vagyok, nekem már csak "felnőttes" szórakozási lehetőségeim lehetnek... :D

Akkor gondolom te a telefonodon se szoktál játszani. Oké, ez te vagy.

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

#4

Pontosan ugyanaz jó benne, mint bármi más hobbiban.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar ez téged, kérdező? Valakinek a TV nézés a kikapcsolódás, valakinek az olvasás, valakinek a kocsma, valakinek a gaming.

Manapság egyáltalán nem ritka, hogy 40 évesek játszanak.

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A szüzek?
ma 13:28
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

#8

Sőt, van akinek több dolog is, én pl egyformán szeretek olvasni meg gamelni is. :D Meg még mellette több mást is. :D Nem értem, miért kellett volna "kinőnöm" a szórakozást 15 évvel ezelőtt....

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!