Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az illetve mi az...

Miért van az illetve mi az oka annak,hogy bizonyos szituációkban elvörösödök , például ha ugratnak vagy beègetnek? Hogy tudnám ezt befolyásolni ,hogy ne történjen meg? Nekem ez mitől van,màsnak miért nincs? Van ennek valami biológiai oka?

Figyelt kérdés

#Elvörösödès
szept. 26. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Hàl Istennek van jó munkám amit szeretek is , fizetéssel sincs gondom de olyan jó lenne ha ezt tudnám valahogy befolyásolni.
szept. 26. 09:06
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a beégéstől mindenki elvörösödik, még az is akiről nem gondólnád.
szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, biztos sokan de szerintem én az indokoltnàl többször is de csak ha olyan szituációba kerülök.

Lehet akár az is ,hogy hónapokig semmi ilyesmi nincs

szept. 26. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj le egy konkrét szituációt.
szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Konkrét szitu, például mondanak valami K. vicces dolgot amire frappánsan kéne reagálni nem megy azaz nem mindig de ami zavar ha nem tudom jól lereagàlni elvörösödök.

Vagy vitaszituàciókba vagy ha hibàzok munkavégzés közben.

szept. 26. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!