Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3-as kapcsolat, miért van...

3-as kapcsolat, miért van képben egy 4. Személy?

Figyelt kérdés

Agglegényként élek, 4 éve.

2 exem is szeretői kapcsolatban áll velem.

Ebből az egyik 3 és fél éve, 3. Kapcsolatában van, mégis össze járunk és jártunk szexelni a mai napig is.

Nyilván nekem is meg meg fordult 1-2 nő az életemben akivel komolyabban el tudtam volna gondolni a dolgokat, de valahogy nem ment.

Van 2 ex akivel alkalmanként össze járok,de tényleg csak ennyi: gyere fel, ma este nincs itthon lehetne köztűnk valami.

És hasonlók.

Ez az oka annak hogy nem tudom elképzelni senkivel sem komolyan?, nyilván nekem ez így jó és könnyű, mert elem az eletemet, aztán ha akarom hogy hátha horogra akad valaki akkor jó, ha nem akkor meg egy üzenet és van valami 3 napon belül.

Nekem nyilván jó, de én hapsi vagyok. 24 éves. De ez a nőknek miért jó?

Nem vagyok csődör, se semmi sem és stb.

Megsem értem miért kell ez nekik, amikor szét tenné a lábát és 10-ből 8 hapsi oda menne, a maradék 2 meg langyi.

Hova tegyem én ezt?

Vagy miért lehetséges ez?

Miért van az hogy ennyi év után is ez van ?

Miért akarja az a bizonyos fél aki 4 hetes exem is velem hogy legyűnk szeretők és időnként legyen köztűnk valami?

Miért csinalja azt a csaj hogy 2 éve pàrkapcsolatban él, mégis akarja velem a dolgot?



tegnap 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg tőlük.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem voltál még ebben a helyzetben, miért kérdeznéd meg, ha neked ez így jó?

Miért komplikálnád túl ?

Mégis jó, mégis van és létezik ez.

Szereted ezt, keresed hogy miért, de nem akarsz véget vetni ennek

tegnap 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanúgy van fiziológiai igényük a szexre és élvezetre.

Tudják, hogy veled működik a dolog, mindenki más lutri, vagy egyenesen veszélyes, stb.

Ennyi.

Nekem is volt olyan lány az életemben, aki évekig megjelent pár havonta egy kemény dugásra. Aztán amikor komoly kapcsolatom lett, ezeket kioffoltam. Az élet megy tovább. Amig nem jön el ez a pillanat, addig élvezd. Kettő még elég lightos szám, fénykoromban 5-6 lányt pörgettem így, így minden héten volt 1-2 akció.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell a palijának. Elhanyagolt. Szeretethiányos.
ma 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem még tàplàlsz iràntuk érzéseket.


Mondanàm, h de mekkora kiràj vagy, h a farkaddal meg tudtad őket tartani...de sajna nem ez a valósàg. Egy egyszerű igény kielégítésére jó vagy. Ameddig ekként kezeled magad, ez is maradsz. Egy fàkboi.

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilván van irántuk, de már messze nem olyan ez már.

Nem mondom én se magam mekkora királynak, nem ez a lényeg.

Én csak nem értem, hogy hogy megy ez ennyi even keresztűl valakivel, aki azóta már 2 kapcsolatban is benne volt.

És közben, előtte és utána is ugyan úgy megvolt ez.

Nekem nyilván ez jó, kihasználom a helyzetet.

Csak néha néha túl agyalom ezt a dolgot és most meg úgy döntöttem, hogy felteszek egy kerdest.


Mert ha hiszitek ha nem én senkinek nem mondtam el ezt. SENKINEK!

Most is csak azért, mert nem ismertek minket.

ma 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ezt tettek veled is, amikor meg a pasijuk voltal. Szeretik a figyelmet.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, igazából engem nem izgatott soha, mert jelét nem éreztetett velem, kapcsolatba mikor belementunk meg még szuz volt. Aztán na. Nah mindegy. Csak érdekes szitu ez. Kösz a valaszokat!
ma 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor nem mindegy neked az ő indokuk?
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!