Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mennyire imponálna...

Lányok mennyire imponálna nektek, ha egy munkatársatok akivel normális kapcsolatban vagytok megmondaná nektek, hogy szerinte gyönyörű arcod van?

Figyelt kérdés

ma 14:35
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jól esne és megköszönném
Megijednék, hogy akar tőlem valamit és ezután visszafogodtabb lennék
Közelebb engedném egy kicsit magamhoz
Semmi, ugyan úgy menne minden tovább
Ha tetszik akkor lehet, hogy otthon gondolnék rá, de nem mutatnék neki ebből semmit.
Lecsekkolnám, hogy van e valakije és, hogy mennyi pénze van, hogy jól járnék e vele mert egy érdek nő vagyok
Egyéb
6 szavazat
 1/9 Katona Dius ***** válasza:
82%
Megköszönném. Aztán menne tovább a munka.
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
:D nőjj fel haver. Lehet te fordított esetben már gombolnád ki a gatyádat férfiként, de egy nő, pláne egy szép nő, füle botját se mozdítja erre.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Katona Dius ***** válasza:
64%
Én az ilyen külsőségekre pláne nem ugrom. Ha megdícsérnek olyanért, hogy hogy néz ki az arcom, vagy milyen jó színe van a hajamnak, ezeket megköszönöm és fel sem veszem. Ezek olyan dolgok, amikért nem tettem, ez genetika egyedül. Ha már olyasmiért dícsérnek, hogy de jól végeztem a munkámat, na az már jó tud esni, azért tényleg én tettem.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2#


Tudom , de azért megkérdezem a nőket erről, ha nem gond.

ma 14:46
 5/9 A kérdező kommentje:

3#


És ha azt mondják, hogy szeretem, hogy mindig megbízható vagy és vidám. Ez csak egy példa.

ma 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös


Én nem a 3-as vagyok, de reagálok.


Ilyeneket már kialakult ismeretség után mondunk maximum, így erőltetetten nyomni a dolgokat egyáltalán nem imponáló senkinek.

A helyzeteket kell felmérni ügyesen és nem untatni a nőt ilyen olcsó búcsúból csórt szövegekkel. Gyakorlás és önbizalom.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges mondani nekik, úgyis tudják magukról. Ezzel csak átmész csicskába.
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Katona Dius ***** válasza:

Ha olyan miatt dícsérnek, amiért teszek (megbízhatóság, jó munka, jó kollegális viszony, stb) akkor azt tudom jó szívvel megköszönni. Ha olyat dícsérnek, amiért nem teszek (pl külső jegyek), akkor az olyan oké, köszi, de mit kezdjek vele, így születtem.

Volt olyan kollégám, aki pl megdícsérte a szemöldököm, hogy szép a formája. Hátööö oké, köszi.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Munkahelyen legjobb csak olyat mondani amit férfi kollégáknak is mondanál, mert baromi gáz tud lenni, ha nem ugyanúgy érez irántad a csaj. Napi x órát össze vagytok zárva, nincs olyan hogy nem lett belőle semmi, de mégis ott van köztetek hogy vonzódsz hozzá.


"És ha azt mondják, hogy szeretem, hogy mindig megbízható vagy és vidám. Ez csak egy példa."

Jobb példa, jellemet/személyiséget dicsérni pozitívabb.

ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!