Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális,hogy a munkatarsam...

Normális,hogy a munkatarsam egyes vásárlókkal így viselkedik,és ezt tőlem is elvárja?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozok,van két munkatarsam mindkettő idősebb(40-50 évesek),de az egyik valami brutális ahogy viselkedik néha.

Olyanokat mesél,hogy egy vásárló kezét kitekerte,hogy ki vegye belőle a dobozos üdítőt,mert nem mutatta meg hogy elmúlt-e 18,de a vevő már a pénzt is le Rakta.

Állandóan ki akarják rabolni őt,csak vele történnek ilyenek,mintha keresné a bajt,és élvezettel meséli ezeket,de közben meg az egész teste remeg,tikkel a szeme,de ő szereti a konfliktust és hogy szóljak ha valakit ki kell tiltani.

Nos en teljesen normális vagyok a vevőkkel.Sose fordult elő hogy valaki ne mutassa meg a személyiét,vagy ha nincs kifordult.

Nála mindig van valami,mintha direkt kiprovokálná,bár ne legyen igazam.

Már 9 éve ott dolgozik,én csak egy fél éve,de adja a jobbnál jobb tanácsokat arra biztatva,hogy legyek én is "agresszív".

Mint kolléganő nincs vele bajom,csak ezt a mentalitást nem értem azokután pláne,hogy a főnök elmondta hogy kell viselkedni.

Oke,egy rossz környék de én valahogy még is tudom kezelni,vagy akkor nekem is így kéne?

Én épp hogy nem szeretem a feszültséget,bár eddig kirabolni sem akartak.

Az emberek nagy része normális aki meg nem,azokhoz úgy is állok.


aug. 11. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes a kollégád, vigyázz vele.
aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, néhány eladó alapbeállítottsága, hogy minden vevő egy tetű. Szerencsére nekem nem okoztak fizikai fájdalmat, de néhány indokolatlanul flegma. Pont ma voltam vonatjegyet venni. A pénztárosnő stílusa minősíthetetlen volt már az első pillanattól, pedig erre nem adtam okot és meg sem érdemeltem. Már gondolkodtam, hogy veszek neki egy tábla csokit és odaadom neki, hogy jobb legyen a kedve, de nem tettem meg, mert hatha félreérti, rosszul sül el.

Ugyanúgy van egy dohánybolt a vasúthoz közel ahova már nem járok, mert az eladónő érezteti mindenkivel, hogy úgy utálja a munkáját, mint a szart és vele együtt az összes vevőt.

A közértben azzal kezdtem, hogy kártyával fizetek, majd lehúzta a néni az árukat, aztán elővettem a bankkártyát és lerendezett egy drámát, hogy nem szóltam neki előre, mindenki engem nézett aljas szarnak...

Virágüzletben is vettem egy szép virágot, ahogy mondtam, hogy kártyával fizetnék, az eladónő nagyon bunkó lett, amire nem volt szükségem, mert anyukám sírjára vittem a virágot.

Egyre több eladóba van belekódolva, hohy az emberek szemetek, ami nekem nem esik jól, amikor nem adok okot arra, hogy bunkók legyenek velem.

aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene rá hallgatnod?
aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak mert furán érzem magam,hogy én kedves vagyok az emberekkel,és hogy ez egy rossz környék itt vigyázni kell mindenkivel mert kihasználják hogy kedves vagyok.

Nyitva van a szemem,azért lehet látni kire kell jobban figyelni de nem gondolom,hogy ha bunkó vagyok vagy agresszív kevésbé fordul elő

Nyilván nem engedem hogy kihasználjanak,de normális vagyok,csak néha azt éreztetik a kollegák hogy igy "könnyű préda"vagyok :D

aug. 11. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"a dobozos üdítőt,mert nem mutatta meg hogy elmúlt-e 18"


Ez érdekes. Melyik dobozos üdítőt lehet csak 18 éven felülieknek megvásárolni? Lehet, hogy lemaradtam valamiről, én úgy tudtam, hogy az csak az alkoholos cuccokra vonatkozik.

aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy dohánybolt és nem mutatta meg a személyiét amikor kérte(dohányboltba bemenni eleve nem lehet 18 alatt.)
aug. 11. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

5/

Pl energia italt.

aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!