Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik volt a kedvenc napod a...

Melyik volt a kedvenc napod a COVID-19 járvány idején?

Figyelt kérdés

Magyarországon ugye 2020. március 4-én kezdődött a járvány, ekkor jött a hír az első fertőzöttről. A vége már kicsit homályosabb, mindenesetre a koronavírus kormányzati oldala 2023. január 1-jén szűnt meg (tehát kb. ekkortól tekinthető a járvány vége hazánkban).


A kérdésem, hogy melyik év-hónap-nap volt a kedvencetek az említett 2020.03.04.-2023.01.01. intervallumban? És miért?



ma 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az első pár hónap. Az az április-májusi időszak. Akkor még új volt ez az egész, utána viszont a nyár elteltével már kezdett nagyon unalmas lenni.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az első nap amikor a kiülős részen be lehetett ülni a Burger Kingbe, nem csak elvitelre rendelni. Nagyon hiányzott.
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Neked nem esett le hogy globális átverés népirtás kifosztás zajlik ? Tizen huszonéves naívként megértem ha ezt kiírtad , amúgy nem .
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első időszak, én mindig bejártam munkahelyre, soha egy napot nem hómofiszoztam, és akkor kesztyűben+maszkban ülve a nagyrészt üres járműveken tényleg úgy érződött Budapest, mint egy szellemváros. Creepy volt eléggé, de izgalmas is. Úgy éreztem magamat, mint egy poszt-apokaliptikus filmben.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az volt a kedvenc napom amikor Oroszország lerohanta Ukrajnát!

Mert ezzel a nappal leállították a médiában az oltás/covid/félelemkeltő propagandát, hogy teljes gőzzel tudják nyomatni az ukrán simogató, oroszellenes propagandát.


Viszont most már ez is elég unalmas úgyhogy jó lenne ha az oroszok kicsit rákapcsolnának és bevennék Ukrajnát hogy már ne legyen létjogosultsága ennek a propagandának se.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2022 március 7, a kötelező maszkviselés eltörlése.


5-ös: Az Oroszok 23 régiójukban, köztük Moszkvában kötelező oltást rendeltek el, az jóval durvább covid-diktatúra mint a propaganda.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Az online záróvizsgám és online diplomavédésem napja :)
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Letojt*m. Ugyanúgy melóztam, szóval az én életem nem befolyásolta ez a hülyeség. Max a tanárok örültek, hogy van indokuk a tescoba járni, online oktatás időszak alatt. Holott ott több ember van, mint egy 20 fős osztályban.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!