Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül olyanok akik kötődnek a kedvenc ruháikhoz olyannyira,hogy nem lenne szívük megválni tőlük?

Figyelt kérdés
Van 3favorite lenge,ujjatlan nyári ruhám amiket szeretek hordani,viszont már kezdenek szöszösödni és az egyiken az anyag már kezd kicsit elengedni,van pár alig látható kis lyuk a szoknya részénél. Egy ruha állapota megőrizhető szösztelenítéssel,és ha valahol a varrat már elengedte az anyagot,vagy maga az anyag kezd már kilyukadni azt varrógép segítségével meg lehet oldani,így a ruha állapota mindíg megmarad és nem kell kidobni,megválni tőle?

szept. 2. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezért veszek tartalékot a jó ruhákból.
szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármennyire is jó lenne, ha nem így lenne, sajnos előbb, vagy utóbb minden ruhának lejár az ideje, és eljön az a pont, ami után már toldozni-foltozni sem lehet, meg egyéb módon javítgatni rajta úgy, hogy nagyjából megmaradjon az eredeti mivoltja.
szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!