Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról akinek az...

Mit gondoltok arról akinek az a kedvenc hobbija/"extrém sportja", hogy magasban, veszélyes helyen egykézzel függeszkedik?

Figyelt kérdés
Pl sziklamászás alkalmával.
júl. 9. 14:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy kibiztosítás nélkül.
júl. 9. 14:32
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Még soha nem görcsölt be a keze.
júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Mit gondolsz arról, aki nem gondol semmit az ilyen emberekről, legfeljebb konkrét esetben?
júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ő élete, ő felelőssége. Ha ezt szeretné csinálni, hát csinálja.
júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lennék a párja és remélem, nem vállal gyereket. Nameg figyel hogy senki ne álljon alá. A többi az ő dolga, szerintem hülye hobbi, én nem próbálnám ki.
júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

En is azon az állásponton vagyok mint #5, amíg valakinek nincs egy szerette sem addig csináljon amit akar, de az ilyen adrenalinfüggők közül sokan meghalnak, aztán látod a hírekben hogy hogy zokog a feleségük és az x számú gyerekük.


Nem éri meg.

júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni az ilyeneket. Gondolom ha baj van, akkor meg elvárja, hogy mindenki "ezt" mentse meg.
júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez neki szórakozás, de bármi baja esik, az valakinek rohadt sokba fog kerülni. Például az ellátása az egészségügynek, a temettetése a családjának. Vagy az életen át tartó gondozása-ápolása, ha úgy esik, hogy lebénul, vagy valakinek fizetnie kell az intézményi ellátását... Az érzelmi oldaláról meg ne is beszéljünk, ha vannak szerettei, azoknak folyamatos aggódást okoz a hobbijával, ha meg baj történik...
júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy valami mentális dolog van a háttérben, azért csinálják ezt, nyilván ezt bővebben is ki lehetne fejteni. Izgalmas, felszabadít, sikerélmény stb.

De sokféle oka lehet.

Nekem ez az egész idegen, nem ítélem el őket, de nem is értek vele egyet, és nem is értem teljesen a gondolkodásukat

júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!