Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, akiknek nincs se...

Férfiak, akiknek nincs se feleségetek, se gyereketek, hogyan élitek meg az élethelyzetetek?

Figyelt kérdés
Főleg a késő harmincas, negyvenes vagy afölött lévő férfiakhoz szól a kérdésem. Hogyan élitek ezt meg? Így akartátok mindig? Van más, amivel kitöltitek az időtök a munkán kívül? Nem zavart a társadalmi nyomás, hogy családot kéne alapítani?

tegnap 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Vígan k.félnek össze vissza jobbra balra. Van kocsi saját keco meg szabadság.
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Miert pontozzák le a reált? Jobb a mesékben élni hogy 40 es pasik remegnek hogy kit vegyenek el meg mikor lesz 3 kölykük? Hát pont nem🤣
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Totál jó így, nem szeretnék már egy használt nőt magam mellé.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%
Én rosszul. Mégiscsak társas lény az ember, ráadásul a férfiakban is van ösztön a szaporodásra.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel meleg vagyok, ezért nem lehet se feleségem, se gyerekem
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én így terveztem. Nem kell egy hisztis liba, meg egy bömbölő gyerek a nyakamba.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm van, ez is sok néha :D
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még olyat ritkán hallottam, hogy egy férfinak hiányzik a gyerek, kivéve ha valami szélsőjobbos fogy a magyar típusú figura. Amúgy szinte mindig a nő erőlteti rá a férfira, aztán az vagy belerázódik, vagy elmenekül. Hétvégi apukának lenni még mindig könnyebb, mint állandóan hallgatni a gyerek üvöltésèt.
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég megoldani a saját életem, nem hogy még vegyek egy koloncot is a nyakamba, aki "megajándékozna" további 1-3 kolonccal. Ez a fájó és kőkemény valóság, manapság a nő nem egy társ a mindennapokban, akivel vállvetve, egymást igényeit figyelembe véve és megértve, segítve lehet létezni, hanem egy aranyásó, másikat kisipolyozó, önimádó lény, aki saját magán kívül nem szeret senkit és a férfit a végletekig ki akarja zsigerelni egy kis szexért cserébe.

Tisztelet a kivételnek.

ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyereket soha nem akartam, de egy barátnő (nem feleség) jó lenne. De 44 évesen már lemondtam róla és beletörődtem, hogy már valoszínűleg sose lesz.
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!