Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivulallo szemmel rossz...

Kivulallo szemmel rossz dontes hoztam?

Figyelt kérdés

Otthagytam az egyetemet mert idegileg nem birtam, nagyon boldogtalan voltam es maganyosnak ereztem magam. Most elkezdtem dolgozni egy etteremben, eleg szar fizuval, viszont evek ota nem voltam ennyire boldog es kiegyensulyozott, stresszmentes.

Ettol fuggetlenul hibat kovettem el? Nem tudom, mi lenne a jo "ut". 🥲

20 vagyok egyebkent.


ma 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 évesen nem hoztál rossz döntést, ha most boldog vagy. Egyetemet még később is elkezdheted. Vagy soha nem is kezded el, ha nincs szükséged rá. De szerintem ne érdekeljen mások véleménye. ha így érzed jól magad akkor csináld
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem. Valószínű diplomával is oda kerültél volna, így legalább megspórlltál pár év szenvedést. Elég ritka, hogy valaki el is tud normálisan helyezkedni a diplomájával. Meg én is otthagytam anno. De miért érezted így magad amúgy?
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Jelenleg lehet jó, de azért én körül néznék, hogy mi is az, amit érdekel igazán.

Nem kell egyetemre gondolni, vannak jó szakmák, amikre támogatás is van, ha az elsőt csinálod.

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj vendéglátós sulit. Minek az egyetem? Szülőknek?
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetemet sosem késő elkezdeni, ha később mégis meggondolnád magad.

Az a helyzet, hogy mi nem tudjuk megmondani, mi számodra a helyes, a jó út, ezt neked kell érezned, illetve ez olyan dolog is, ami nem azonnal fog kiderülni, hanem idő kell neki/hozzá.

Esetleg történt valami, ami miatt megszületett a kérdés, vagy már egy ideje rágódsz rajta? (nem rosszindulatból kérdezem, mert ez lehet segítene, mint plusz infó)

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!