Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rossz emberek, rossz emberek...

A rossz emberek, rossz emberek maradnak?

Figyelt kérdés
szept. 7. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha valóban rossz ember akkor igen.

Sokakról már kicsi korban látszik, hogy milyenek lesznek.

Most nagyon sarkított példa, de gondolj bele a híres sorozatgyilkosok életébe is, mindegyiken gyermek korban látszott, hogy ebből bizony baj lesz.

Hasonló jelleggel is, akik már kicsi korban verekedősök, agresszívabak, gondolkodás nélkül kaphatóak bármire, azok valószínűleg nem is fognak megkomolyodni. Itt is lehetne példa a legtöbb bűnöző élete. De hány olyan van, aki hasonlóan csak poénból félholtra vernek valakit. Iskolában is hány bántalmazó van, aki élvezi, hogy mások félnek tőle, szereti a gyengébbeket bántani. Látja, hogy komolyabb következménye nincs ennek és ő bármit megtehet. Ez egészen addig így is van, míg rács mögé nem kerül.

Aki igazán rossz ember, az az is marad.

szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Oláh Gínó, te vagy az? Ne aggodalmaskodj már annyit, jövőre is lesz majális 😂
szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a rossz általában mindig rossz marad.
szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen. Sorozatgyilkosok legtöbbjének nem volt könnyű gyerekkoruk plusz a genetika tette őket azzá akik lettek. Azért sokat számítanak a körülmények persze ez nem magyarázza meg a tettét, mert ettől függetlenül dönthetett volna úgy hogy nem öl.

De az embereknek segítségre van szüksége. A rossz emberek is segítségre szorulnak a kérdés az, hogy hajlandóak-e elfogadni és, hogy akarnak-e változni.

Meg a rossz elég relatív igazából mi emberek határozzuk meg mit tartunk rosznak.

szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
De szerintem a legtöbb ember képes a változásra. Csak segítség kell hozzá (pszchiológus) és akarat a változáshoz. A sorozatgyilkosoknak is van úgymond ilyen rehabjuk vagy nem tudom minek nevezzem :'D.
szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Igen, 5 ös, a legtöbb ember képes a változásra? Én is azt hittem, de megtanított az élet az igazságra, nehogy te is így járj!

Az egyik sorozatgyilkos azt mondta, jeffrey dahmer, hogy ne keressétek az okokat a gyerekkoromban, mert mindenem megvolt es jó szüleim voltak. A sajtó kiderítette, hogy módos polgári családba született. Ez is aláhúzza a tomográfia fontosságát, hogy az agy strukturális eltéréseiben keressék a magyarázatot elsősorban.

Gyerekkori traumák nem az okai ennek, habár vonzó és egyszerű magyarázat, de nem ez az ok, rengeteg ember megy át borzasztó traumákon, mégsem lesz sorozatgyilkos.

A válasz a génekben van es az agy MRI ben

szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De attól még hogy megvannak azok a gének ha nincs környezeti tényező valami hatás gyerekkorban és serdülőkorban akkor nem lesz az emberből gyilkos.

Attól még hogy jómódú családból származol nem biztos hogy szeretnek is lehet attól még el vagy hanyagolva érzelmileg akár bántalmazhatnak is szóban és fizikailag is.

Azt meg, hogy mit mond egy sorozatgyilkos van, hogy nem minden szavát kell elhinni. De ha mégis ő csak egy ember a sokból aki kivétel lehet.

szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elfogadom ha te tapasztalazaid alapján nem bízol abban , hogy képesek az emberek változni és meg is értem.

Én még szeretnék reménykedni bár ehhez a másiknak akarnia kell ugye a változást

szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz emberek is képesek változni, de nem mindannyiuk, és ezt komolyan akarniuk is kell. Ugyanis akaraterő nélkül nem megy. Meg általában valamilyen igazán masszív dolognak kell velük történnie ahhoz, hogy ilyenbe tényleg belefogjanak, sokuknak nem is sikerül ezt végigvinniük.
szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!