Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez?? mit tegyek?

Angelo99 kérdése:

Mi lehet ez?? mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma voltam a a vasarba es ugye ilyen helyen eleg nagy a tomeg egyszer csak ok nelkul ram jott olyan erzes el akarok sullyedni a szegyenemben ilyen buntudatot felelem erzessel es nagyon rossz gondolatok parosultak hozza.De maskor is volt ez mi lehet.Komolyan mar nagyon kivagyok vele.Nagyon negativ dolgok erintettek eletemben annyira hogy eletem legnagyobb ellensegenek sem kivannam .Otthon is mikor magam vagyok annyira fellek ramjon allando felelem erzes.Nagyon nem is merek otthon maradni magamn mar lassan sot volt is olyan.Mi ertelme vagy igy az eletemnek 32 eves elmultam es meg csok sem volt senkivel sem es szűz is vagyok.Most is megy a vasar de ki nem merek menni.Mindent tonkretesz ez az atkozott felelelmem mindent.Segitsetek.Attol us tartok valaki elkap(megkinoz) es a tobbi megver stb es ugye a felelemnek csak szaga van ugye meg vonza a rosszat.Magam otthon is rettegek mit csinaljak rendesen erzem megfigyelve vagyok stb de ezt hosszu lenne leirni. Mit tegyek?
tegnap 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igen irja is nagy megrázkódtatás utan jon
ma 00:02
 3/3 A kérdező kommentje:
De mit lehet tenni?
ma 00:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!