Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Legtöbbször ti dobjáto...

Lányok. Legtöbbször ti dobjátok a pasijaitokat, vagy a pasik szakítanak veletek?

Figyelt kérdés

tegnap 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én dobtam mindegyiket. Mindig van gazdagabb és jóképűbb. 21/l
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyel én szakítottam, egyszer velem szakítottak, egyszer közös megegyezés volt :D a negyedikhez hozzámentem.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

ma 21:20


Ne aggódj, eltelik pár év és nálad is lesz már bőven fiatalabb, feszesebb, kevésbé használt:D

tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3x szakítottam én, egyszer a férfi, de az már olyan volt, hogy csak annyit reagáltam, hogy oké, ha nem ő mondta volna előbb, akkor én később. Randizós dolgoknak amikből nem lett komoly is én vetettem véget mindig. Olyan negatív tapasztalatom van persze, amikor tetszett valaki, én adtam is valami jelet, de a másik semmit nem reagált, hogy bármennyire is érdekeltem volna. Ismerősökről van szó szóval nem az, hogy ránéztem a buszon, de nem jött oda. Ha akartak volna valamit, tudtak volna lépni bőven, mert voltunk olyan viszonyban, hogy ne legyen gáz kettesben szervezni valamit, de én nem fogok rámászni senkire.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt tuti nem nő írta hanem egy megsavanyodott ferfi.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb szakítás, amiről tudok, az közös megegyezés alapján történt, a többi az amolyan fele-fele arányban.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!