Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normàlis ez, hogy 39 èvesen...

Normàlis ez, hogy 39 èvesen ezek a dolgok èrdekelnek?

Figyelt kérdés

Mostanàban kezdtem ezen gondolkodni.A lànyom 14 èves, ès vannak dolgok amiket èn szeretek, vagy èrdekel, de màr őt sem.

Pl filmek. Nagyon szeretem pl a sulis szerelmes törtèneteket, vagy olyan filmeket, sorozatokat ami tinedzserekről szól . Filmben is, sorozatban is. Nagy kedvencem a Teen wolf , vagy pl nagyon megtetszett a The tearsmith c.film.Annyira, hogy megvettem a könyv vàltozatàt. De könyveket is szinte csak ilyeneket olvasok. Az After sorozatot most fejeztem be.

Ès mikor mondom a gyerekemnek, hogy nézzünk meg egy filmet, ő ezeket, amik engem èrdekelnek, gyerekesnek talàlja.

A kedvenc színèszeim is a fiatalabb ( 25-35 èves) korosztàlyból kerülnek elő.

Baràtnőim totàl komoly tèmàju könyveket olvasnak. Engem az nem èrdekel. A romantikus story èrdekel, de nem az olyan, ami pl elvàlt 50 èves szereplökről szól.

Nem az a kèrdèsem, hogy pedofil vagyok e , mert termèszetesen nem. Csak engem ezek a fiatal felnőtt törtènetek lekötnek.

Baj van velem, ciki, vagy normàlis?


tegnap 00:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen!

Tènyleg jobban èrzem magam, hogy most már tudom, hogy annyira nincs baj velem.😅

Persze , csinálok mást dolgokat is , dolgozok , autót vezeték, gyereket nevelek stb stb...

tegnap 17:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gond.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!