Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normàlis ez, hogy 39 èvesen...

Normàlis ez, hogy 39 èvesen ezek a dolgok èrdekelnek?

Figyelt kérdés

Mostanàban kezdtem ezen gondolkodni.A lànyom 14 èves, ès vannak dolgok amiket èn szeretek, vagy èrdekel, de màr őt sem.

Pl filmek. Nagyon szeretem pl a sulis szerelmes törtèneteket, vagy olyan filmeket, sorozatokat ami tinedzserekről szól . Filmben is, sorozatban is. Nagy kedvencem a Teen wolf , vagy pl nagyon megtetszett a The tearsmith c.film.Annyira, hogy megvettem a könyv vàltozatàt. De könyveket is szinte csak ilyeneket olvasok. Az After sorozatot most fejeztem be.

Ès mikor mondom a gyerekemnek, hogy nézzünk meg egy filmet, ő ezeket, amik engem èrdekelnek, gyerekesnek talàlja.

A kedvenc színèszeim is a fiatalabb ( 25-35 èves) korosztàlyból kerülnek elő.

Baràtnőim totàl komoly tèmàju könyveket olvasnak. Engem az nem èrdekel. A romantikus story èrdekel, de nem az olyan, ami pl elvàlt 50 èves szereplökről szól.

Nem az a kèrdèsem, hogy pedofil vagyok e , mert termèszetesen nem. Csak engem ezek a fiatal felnőtt törtènetek lekötnek.

Baj van velem, ciki, vagy normàlis?


ma 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom nő vagy. Én 27 éves nő vagyok, inkább játszok a gépen ahelyett, hogy a kisbabát tervezném. Ez se normális. Kit érdekel?
ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Kb 1 kategoria vagyunk. 😅 Megnyugtat.
ma 00:20
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ki mondja meg, hogy mi a normális? Természetes a többség, de kit érdekel? Azt csinálsz amit akarsz, ameddig ezzel nem ártasz a természetnek vagy más embereknek, renben van. Én például 33 éves férfi vagyok, és eszem ágában nincs gyereket csinálni, meg harácsolni a lóvét orrvérzésig, mint azt a legtöbben teszik. A gondolkodásomat is furának tartják, sokszor nem értenek, pedig én nem értem őket, miért csinálja ezt mindenki. Gondolom tartanak normálisnak, pedig lehet normálisabb vagyok náluk. :D
ma 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Sok ilyen kérdés van, mások pl meséket néznek.

Szerintem felnőttként csak akkor gáz az ilyen, ha kizárólag ez érdekel, más egyáltalán nem.


Ha pl olvasol híreket, hogy informált legyél és tudd hogy mi zajlik a világban, aztán utána megnézel egy teen wolf részt, az teljesen oké.

ma 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is 27 vagyok, gyerekem nincs, de a mai napig jobban szeretem a meséket ( nem a mai moderneket, hanem amik az én gyerekkoromban voltak) meg a tinifilmeket nézni, mint pl egy thrillert vagy vígjátékot. De anyám pl 50 éves, ő is néz meséket. Az egyik nap is ment a Shrek a tv-ben, és mindketten azt néztük, közben telefonom beszélgettünk (nem együtt élünk).

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

ma 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is huszonévesen meséket is nézek
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az számít, hogy mi az élet e mellett is. Felnőttként valahogy viszonyulunk az élethez, univerzumhoz. Ennek egy része lehet kultúra is. És miért ne lehetne ez meséken keresztül.


Viszont azért felnőttként aztán a világban aktív, azt alakító lényekké szép válnunk, akik viszik tovább amit az előző generációk is vittek. Azáltal, hogy anya vagy te részt veszel ebben is. Szóval szerintem ez így egyensúlyban lehet!

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Katona Dius ***** válasza:
100%
Figyi, 32 vagyok, férjem 36. Mai napig animézünk, gamelünk napi szinten. Gyereket még most tervezünk, de ebből a szempontból nem tervezünk megkomolyodni. Majd a gyerekkel együtt nézzük az animéket :D
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valahol ez gond is, hogy az emberek többsége elveszti a gyermeki énjét, szóval inkább az a normális, ha valaki ezt meg tudja élni. Miért? Mert a gyermek az, aki önfeledten rá tud csodálkozni a világra és a jelen pillanatban tud létezni, mindent kizárva maga körül, és ez szuper dolog. Manapság nem véletlen a mindfulness és a meditáció divatba jövetele, mert tömegek küzdenek azzal, hogy nem tudnak lelassulni és kikapcsolódni gyermeki örömmel.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
Teljesen normális. Miért is kellene az életkorunk szerint váltani ha valami érdekel minket? Amúgy megértem, a romantikus sztorik általában YA besorolás alá esnek de ettől még nyilván bárki olvashatja. Én már tinikoromban sem szerettem a romantikus dolgokat, viszont a fantasy-t igen, a mai napig sok ilyet olvasok és pont leszarom, hogy egyesek szerint az gyerekes. Más meg a Disney meséket szereti vagy a Cartoon Networkot, ki nem szarja le. Anyám 60 felé közelít és a nyálas szappanoperákat imádja, apám 80 felé és naponta mesét néz, ráadásul a kedvencei pont azok, amiktől én 6 évesen is kifutottam a világból, mert gagyinak tartottam. Ennyi öröme hadd legyen már az embernek :D
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!