Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ezoteria/asztrológia iránt...

Az ezoteria/asztrológia iránt (abszolút többségben) miért pont a nők érdeklődnek?

Figyelt kérdés

A kártyaolvasók, jósok, guruk meg hasonlók több, mint 90%-a nő.

Láttam már ilyen csoportokat és meghírdetett előadásokat is, és a feliratkozók több, mint 90%-a nő volt.

Egyszer benéztem egy ilyen előadásra, és a terem szinte csak lányokból/nőkből állt, ha volt 3-4 férfi, akkor sokat mondtam.


De ugyanúgy a gagyi ezo-tv-s jósok között is abszolút többségben vannak a nők.

Ha valami csoda löttyöt, vagy hasonló energetikai hülyeséget reklámoznak/sztárolnak, azzoknál is csak nőket látni.


A nőket miért vonza ez ennyire?



szept. 17. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Álmodoznak kapaszkodnak vmibe ha már semmi lelkitársuk sincs meg társuk se.


Amikor magányos voltam en meg az ufokra kattantam rá meg egy rakat csillagászati csopiba jelentkeztem.

Es abban remenykedtem mikor látok már vmit az égen akkor.

szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Erre a típusú hülyeségre a nők jobban vevők. Ufókat meg rendszerint férfiak látnak.
szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez a spiritualitás egyetlen olyan formája ami nem tekint alárendeltként/oldalbordaként/szolgaként a nőkre.
tegnapelőtt 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amiért a focidrukkerek 90%-a férfi.
tegnapelőtt 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!