Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek füvezik?

Szerintetek füvezik?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm néha látom 'Jimmy Hendrix - Purple haze' pólóban. Szerintetek füvezik, vagy csak szereti az albumot?

tegnapelőtt 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy ismimnek volt nirvanas poloja, soha nem hallgatott nirvanat, se hasonlot,és nem is ismerte a zenekart
tegnapelőtt 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de azért Nirvana pólót minden sarkon látni, Jimmi Hendrix pólója meg annak van, aki ismeri azért a művész urat.
tegnapelőtt 04:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem, de nekem például egyáltalán nem a fű jut eszembe róla hanem az, hogy egy korai rocklegenda volt. Szerintem egyáltalán nem következik egy ilyen pólóból az, hogy a viselője füvezik de talán még az sem, hogy hallgatja... Oké, azt mondod nem gyakori. De mi van, ha épp egy turkálóban találta mondjuk?
tegnapelőtt 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, benne van, lehet azt se tudja mi az a purple haze :D
tegnapelőtt 04:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Már miért füvezne emiatt?
tegnapelőtt 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem lennék egy ilyen alaknak az ismerőse, aki össze-vissza röhögve vadidegeneknek kibeszél a Gy.k.-n a hátam mögött.
tegnapelőtt 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!