Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy definiálnád az átlag...

Hogy definiálnád az átlag feletti nő/átlag feletti pasi fogalmát?

Figyelt kérdés

Elsősorban párkapcsolati szempontból kell értelmezni a kérdést, de igazából akárhogy értelmezheted.


"A":

Átlag feletti az a nő/pasi, aki ha képzeletben sorba rendezzük az embereket, akkor a sor kellős közepén álló felett van. Ez azt jelenti, hogy az emberek (pasik/nők) gyakorlatilag a fele (50%-a) átlag feletti.


"B":

Átlag feletti az a nő/pasi, aki számomra valamilyen módon kitűnik a tömegből. Ez azt is jelenti, hogy átlag felettiből nagyon kevés van, de mindenképpen kevesebb, mint 50%.


szept. 15. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, az "A" variáció szerint értelmezem
Nő vagyok, a "B" variáció szerint értelmezem
Férfi vagyok, az "A" variáció szerint értelmezem
Férfi vagyok, a "B" variáció szerint értelmezem
Egyéb, leírom
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
CHAD
szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Átlag feletti aki valamiben kiemelkedően jó, pl szexben, vagy nagy a farka, vagy jól kommunikál, tud érvelni, nem ordítozva érvényesül, vagy átlag feletti morális értékrendje van, segítőkész, másokra figyel, nem önmaga sebeit nyalogatja, képes másokat észrevenni, jó a humorérzéke, megnevettet, (humorérzék ritkaság, ami nem viccek mesélésében merül ki), megvédi a gyengét, nem támad nőt, gyereket.

Ezek az átlag fölötti adottságok egy férfinál.

szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

B-t jelöltem, mert ha már valakire használok ehhez hasonló kifejezést, az azt jelenti, hogy látok benne valami kiemelkedőt. De ha mindenképpen számszerűsíteni akarjuk, akkor inkább intervallumként értsd az átlagot, semmint egyetlen pontként, pl. mondhatjuk, hogy a középső harmad az átlag, a felső harmad meg az átlag feletti.

26/L

szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az A opció szerint tulajdonképpen nincs olyan, hogy átlagos. Én olyan értelemben szoktam használni a szót, hogy az emberek egy nagy része átlagos és az átlag feletti, aki ennél jobb az adott dologban. Nem csak pár % számomra átlag feletti, aki nagyon kiemelkedő, de nem is 50%.
szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira gyatra már a felhozatal, hogy már szinte legapróbb pozitív jel is átlag felettinek tűnik
szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A B inkább azt jelentené, hogy szokványostól eltérően egyedi vagy különc. Ez valamennyire illik rám. Egy példaként nyáron hordok magamon olyan kiegészítőket, amiket az ismeretségem senkitől sem lát. A teljes öltözködésem is nagyon alternatív és még sok egyéb tulajdonság.
szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez az "egyéb" kategória. Az én értelmezésen közelebb áll az A verzióhoz, de nem teljesen az. Nekem nem 1 db ember az átlag, akihez viszonyítok, hanem inkább az van, hogy van egy médiaideál szerint tökéletes és médiaideál szerint lehető legrondább és közötte van egy skála, amin vannak nálam kategóriák. És az átlag nálam egy kategória, amiben nem 1 ember van benne, hanem azoknak az összessége, akik a kettő véglet között vannak, nagyjából ugyanolyan "távolságra" mindkettőtől... az átlag feletti meg nálam az a kategória, aki az "átlag" és a "szép" kategória felett van - a "szép" kategória meg a médiaideál szint és az ahhoz képest minimálisan "rosszabb" szint.
szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kitunhet valaki a tomegbol azzal is hogy budos, az "atlag feletti" szamomra azt jelenti hogy az illeto jobb mint az atlag.

Ez egy olyan ferfi aki jol nez ki, csaladcentrikus, regimodi, tiszteletremelto,csaladfo tipus (iranyito), stabil munkaja van, lehetoleg fizikai hogy ertsen a ferfimunkahoz, jo az agyban, nem kabitoszeres/alkoholista. Nem kell 185+cm magasnak lennie, 18+cm fa**nak lennie, vagy 500.000+ fizetessel rendelkeznie, mielott megkezdodne a szuzek hisztije.

szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!