Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek a barátok...

Hogyan jellemeznétek a barátok közt két szereplőjét jellemileg, és tulajdonságaik alapján? Lent.

Figyelt kérdés
Balassa Imre jelleme érdekelne, és Berényi Andrásé. Azt hiszem, ök a sorozatban a békés életet szeretik, ellenben miklóssal, és a többiekkel. Ti hogyan jellemeznétek ezt a két szereplőt?

szept. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Papucs mind a kettő.
szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ők ketten azon kevés színészek között voltak, akik teljesen jól játszották a karakterüket. Abban a sorozatban az volt a gond, hogy ahogy teltek az évek, úgy raktak bele olyan szereplőket, akiknek már közük nem volt soha a színjátszáshoz, és ez meg is látszott, ahogy játszottak benne.
szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Imi az egy kis fontoskodó f@szkalap volt, az András meg olyan beleszarom, nyugis papucs. :)
szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A halála az nem volt olyan békés és Juli sem ébredt fel mint Pamela a Dallasban.
szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Imre egyaltalan nem jatszott jol. Ő volt az, aki leggyakrabban belenezett a kameraba, akinek a szemmozgasabol erzekelhetove valt, hogy vele szemben ott egy egesz stab. Meg volt hogy el is vigyorogta a jelenetet, ami amugy komoly, drama volt epp. Ez utobbi mondjuk többekre is jellemző volt, de őrá főleg.
szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem András az álom, nem papucs, hanem egy becsületes, normális, egyszerű ember, nekem a legszimpatikusabb az egész sorozatban.
szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!