Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a leginkább jellemző...

Melyik a leginkább jellemző rád ezek közül?

Figyelt kérdés
szept. 14. 08:32
A kérdező szavazást indított:
Korán fekszel és korán kelsz
Korán fekszel és későn kelsz
Későn fekszel és korán kelsz
Későn fekszel és későn kelsz
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Sokáig aludni nem szeretek, meg magamtól is felébredek eleve 6-7 körül hétvégén is, ma mondjuk 3/4 8 körül keltem fel végül, 6-kor még visszaaludtam kicsit.

Az, hogy mikor fekszem, változó, hétköznap 5 körül kelek, 10-re már szeretek ágyban lenni (nekem ez korai😃), csak az alvás nem mindig jön össze, később álmosodom el gyakran. De ha olvasok alvás előtt az segít, csak néha inkább a sorozatot szeretem nézni amit épp nézek, szóval változó.

szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon régi d.u.-i meló által inkább késői fekvő és késői kelő voltam, aztán köztes állapotba kerültem. Egyre inkább hétvégére is kialakult, hogy esti program nélkül vagy másnap reggeli programmal éjfél előtt bőven és könnyen lefekszek. Viszont ha valamiért csúnyán kifáradok hétköznapok végére, akkor hétvégi korai fekvéssel is tudok sokáig aludni. Ha pénteken vagy szombaton buli van, akkor kicsit megkeverem magamat. Ha szombatra esik buli, akkor vasárnapon nem tudok jó időben aludni és hétfőn kicsit rossz. De most már ritkán bulizok.

Egyébként melónapon normális esetben 22.45 körül kell feküdnöm, 6.15 után kelek.


35/F

szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Későn fekszem, és valahol az átlagos-késő közt kelek.

Ha nincs munka, suli, vagy bármilyen más teendő, fenn vagyok fél 2-ig is akár, különben igyekszem legkésőbb fél 12-kor lefeküdni, ha nem hamarabb. Ha az előbbi "kupac" van jelen, legkésőbb reggel 8-kor kelek, de inkább 6 és 7 között, különben 9 és 10 között ébredek magamtól.

szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!