Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet vajon a szempont egy...

Mi lehet vajon a szempont egy könyvesbolti eladó pozíció betöltésénél?

Figyelt kérdés

Magyarul: kit vesznek fel, ki pályázik sikerrel?

A kérdés ihletője a saját sikertelenségem, 17 alkalommal.


szept. 13. 08:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
szept. 13. 09:40
 22/24 A kérdező kommentje:

[link]

Aztán persze lehet, hogy nem igaz, végül is mindegy. Egy ismerősöm azt mondta, hallott olyat, hogy elég a "szakma iránti érdeklődés".

szept. 13. 09:44
 23/24 anonim ***** válasza:

Éreccségi 🐑🐑🐑

Hiszen evidens, hogy ha az megvan, akkor a világ összes könyvét álmodból ébresztve is kívülről fújod 🤣🤣🤣🤣

A dekoratív külső meg a kor biztos nem olyan fontos, gondolom láttál már könyvesbolti eladókat...

Nekem mellesleg nem nagyon tudott eddig egyik sem segíteni, hiába a seggtörlő papír...

Amit tudnak az annyi kb, hogy melyik típusú könyv hol van kihelyezve. Ez én is megtalálom diploma nélkül is. Meg tudni kell használni egy számítógépes adatbázist. Ezek betanított, egyszerű feladatok, szakmunkás élelmiszerbolti, stb eladók is megtudják csinálni.

De hát mégis csak jobban simogatja tulajocska üres lelkét, ha diplomás, csúnyácska nőcskét vesz fel, mint diploma nélküli "analfabétát".

szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

9-es: te mikor jártál utoljára könyvesboltban? Én elég gyakran szoktam, és van ott mindenféle eladó, fiatal, középkorú, nő, férfi, vegyesen, kacsaszájú cicababákat pont keveset láttam.


Kérdező, amit az 1-es írt, azon kívül én még kiemelten fontosnak tartom a könyvek szeretetét, főleg valamilyen kézzelfogható módon (baráti könyvklub, valami könyvekhez/könyvtárhoz köthető önkénteskedés, pl. felolvasás stb.). A korod (bár nem tudom mit jelent az idős) sajnos hátrány, akkor lehetne előny ha kifejezetten könyvesbolti eladóként lenne mondjuk 15-20 év tapasztalatod. Nemcsak az ageizmus (hogy mondják ezt szépen magyarul? kor-nácizmus?) miatt, hanem pl. mert nyilván fizetésben is többet fogsz kérni 25 év munkatapasztalattal mint egy frissen érettségizett vagy pár éves tapasztalattal rendelkező. Próbálj meg kisebb boltokba pályázni, oda a fiatalok kevésbé szeretnek menni és esélyesebb, hogy behívnak.

szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!