Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Családapák szempontjából...

Családapák szempontjából nézve nem megdöbbentő a választott örök agglegény élet?

Figyelt kérdés
Olyan férfiak akik önszántukból és nem azért mert nem kellenének nőknek, úgy élnek 40-50 évesen is mint más férfiak 20-as éveik elején, a napjaikat munka után nem gyerekek, család, feleség töltik ki hanem hobbiznak, sportolnak stb. mintha örökké fiatalok lennének.
jún. 28. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A család mellett is lehet hobbikkal és sportokkal foglalkozni és fiatalosan élni (sőt, egy gyerek ottléte igényli is valamennyire ezt).
jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne megdöbbentő? Ha egyszer így érzi jól magát a bőrében akkor miért kötné le magát? Társadalmi nyomás hatására? Baromság. Nem is mindenkinek való a megkötésekkel teli családi élet. Az értelmesebbje nem is erőlteti ha egyszer nem vágyik rá.
jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Mi, férfiak, veletek ellentétben nem érzünk késztetést arra, hogy más embereknek megszabjuk, hogyan kéne élniük.

Én családapa vagyok, de ha valaki agglegény akar maradni, felőlem éljen úgy.

jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre tobb az ilyen szerintem. A gyerekneveles elvisz minden idot meg penzt. A gyereket meg az internet es a sulis haverjai "nevelik". Meg is latszik az eredmeny.. Nekem van parom 30 ev koruliek vagyunk, egyuttelunk, de gyerek nem kell. Inkabb ugy elunk mint 20evesen
jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem megdöbbentő, de én már nem tudnék és nem is akarok úgy élni. A családom a mindenem.
jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok és házasságban élek, nekünk sincs gyerekünk, és az így kényelmes. De ha férfi volnék lehet én is egyedül élnék tekintve, hogy mennyi probléma lehet egy párkapcsolattal, főleg ha még gyerek is van. Minden pénzt, energiát, időt elvesz.
jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy rakat drogos alkoholistát ismetek. Nagyonis okosak voltak hogy nem csináltal gyereket!

A megdóbbentő az hogy volt wnnyi eszük mikor nem ehy exük ezzel húzta hogy legyen már gyerek.

jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért volna az? Jól teszik!
jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan csodálják őket, mert ők legalább élik az életüket, míg egy családban élő személy egy idő után inkább átkozza a napot, hogy összejött egy család. Lásd: a tinédzser iszik-drogozik-balhézik, stb. Egy egyedülálló szerencsére ebből kimarad.
jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. 3 fiú gyerekem van és egy csomó mindent együtt csinálunk.

Foci, Playstation, edzés, hegesztés, festés, kerti munkák, filmezés, semmiért nem cserélném el. Legjobb!

Másrészt megvan már a saját kis életük, nem kell már rájuk éjjel nappal figyelni. Én nem lennék agglegény.

jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!