Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokakat miért zavar,ha valakin...

Sokakat miért zavar,ha valakinek nagy az önbizalma?

Figyelt kérdés

nem értem,miért baj az,ha valaki magabiztos és tisztában van a képességeivel. a rosszindulatú emberek mindig szemétkednek,kötekednek azokkal,akik nem kételkednek a saját képességeikben és rendben van az önbecslésük. mi irritálja öket ennyire? nemhogy megpróbálnák fejleszteni az önbizalmukat,inkább gúnyolódnak,kiröhögnek,megalázóan viselkednek,sárba tiporják a másikat. nagyon taszít az a viselkedés,amikor valaki a saját hiányosságait rám vetíti ki. hanyagolni kell az ilyet. a magabiztosság az,ami fontos,nem az,hogy 'jajj ez meg az mit fog szólni'.

nem bírom elviselni a kötekedést,gúnyolódást,fölényeskedést.



szept. 13. 00:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

mindig azt csesztetik,akinek nagy az önbizalma.csak irigységből szekálnak másokat,mert zavarja őket,ha valaki értékesebb náluk.


az irigység,ami motiválja a rosszindulatot,semmi más.

szept. 14. 17:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem is csesztettek, pedig nem volt nagy önbizalmam
szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Mindennemű kötözködés nélkül mondom, hogy eddig (saját tapasztalatok alapján) *sosem* azokat piszkálták az emberek, akiknek nagy volt az önbizalmuk, hanem pont, hogy azokat, akiknek semennyi sem volt. Én majdnem egész életemben az utóbbiakhoz tartoztam, piszkáltak is érte rendesen sulikban.
szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mindig azokat bántják,akiknek nagy az önbizalmuk,mert irigyek. így kompenzálják az alsóbbrendűségüket.
szept. 15. 17:06
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Akinek nincs, a másban látott önbizalmat könnyen összetéveszti az önhittséggel.
szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!