Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szoktak az emberek...

Miért szoktak az emberek kiborulni ha megtudják hogy nem lehet gyerekük?

Figyelt kérdés

Én sosem akarok gyereket szóval nem értem miért olyan nagy dolog ez hogy sokan beleőrülnek ebbe vagy öngyilkosok lesznek miatta (főleg nők és nem egy ilyenről hallottam). Felfogni nem tudom, mi lehet olyan rossz ebbe. Valaki el tudná magyarázni hogy én is megértsem?


N



szept. 12. 15:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha te egy kocsit hasonlítasz ahhoz mikor a beloled és a szerelmedbol és az oseitekbol letrehoztok egy embert, akit te gondozó az első perctől fogva, benned gyarapszik. Megszulod. Aztán valakinek szó szerint a mindene vagy és ő is neked és olyat érzel, tapasztalsz ami nem fogható semmihez és fogalmad sincs róla mennyi plusz van benned stb. Addig te egy érzelmi 0 vagy.
szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11 a legtöbb család és szülő-gyerek kapcsolat korántsem ilyen idilli mint ahogy ide leírtad, de okés. Továbbra sem vagyok meggyőzve.
szept. 12. 15:47
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

11 Én az vagyok és? :D

Nekem egy szint.Mindkettő a testi adottságok miatt nem lehet.

Azért sem érthető a kiborulás,mert nem tudja miből marad ki ergo nincs miért kiborulnia,mert amiket leirtal azokat nem fogja tapasztalni.Ezek lelkileg gyenge emberek.

szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
Menj el pszichiáterhez, majd ott meggyőznek.
szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha egy sütiről írsz ilyen szépeket vagy mondasz masnak attól még a masik nem kezd sirni hogy jaj én nem ettem.Mit mondasz? Majd kostold meg.Dehat nem lehet neki ugye.Sosem fogja megkostolni azt a sütit.
szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Vagy troll vagy, vagy mínuszban van az EQ-d....
szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%
Én még senkit nem láttam beleőrülni vagy öngyilkosnak lenni, mert nem lett gyereke. Még azok, akik nagyon akartak és végül nem lett, azok is élik tovább az életüket..
szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
Az iqja is mínuszban van
szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%

#18:

Te meg csak szimplán egy beugató suttyó vagy.

szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

Az még egy dolog, de vannak, akik termékenységi klinikákra dobnak ki milliókat és még az sem garancia, hogy lesz nekik.

Ternészetesen örökbefogadni nem szeretnének, pedig az ingyen van.


Nem értem az ilyen embereket.

szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!