Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van mág úgy valaki, hogy több...

Van mág úgy valaki, hogy több gyerekkel laknak egy házba, de épp felújítanak és mindig akáosz van emiatt? Kezdek kiborulni, jó amit csinélunk, de már ősz óta ez van, mert részletekben tudunk haladni, hisz valahol élni kell.

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A kérdés pedig...?
2018. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Van.
2018. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi most tavasszal állunk neki... Hát vegyes érzelmeim vannak. :D
2018. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már kivagyok.Mindig cuccolni egy helységből a másikba, állandó kosz a munkák miatt. ?Még két heység hátra van, de mér az idegrendszerem nehezen bírja. Aztán kint bővítünk, de már azt se fogom szeretni.
2018. márc. 5. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány gyermek van? Ők hogy viselik?
2018. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 gyerek van.Egy szavuk nem votl. Ők nagyon jól elvannak, sőt élvezik ha segíthetnek. Fiúk. Nekem a nagyon idegrendszer ölő.
2018. márc. 5. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
4 gyerek, icipici ház, folyamatos felújítás, majd bővítés. Per pill 2 lakható szoba van. Mit szeretnél kérdezni? Idegölő. Az. Koszos? Igen 😁 Sose lesz vége érzés? Megvan. :) Hiányzik mindenkinek a magánszféra. De legalább nem albérlet és nem függünk senkitől.
2018. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyesmit akartam hallani. :)
2018. márc. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!