Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szoktak az emberek...

Miért szoktak az emberek kiborulni ha megtudják hogy nem lehet gyerekük?

Figyelt kérdés

Én sosem akarok gyereket szóval nem értem miért olyan nagy dolog ez hogy sokan beleőrülnek ebbe vagy öngyilkosok lesznek miatta (főleg nők és nem egy ilyenről hallottam). Felfogni nem tudom, mi lehet olyan rossz ebbe. Valaki el tudná magyarázni hogy én is megértsem?


N



szept. 12. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Én sem értem
Én értem őket
30 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy nagyon gyenge troll kérdés.
szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Én is nagyon sokat gondolkoztam ezen, de én sem tudom megérteni. Én is tudatosan gyerektelen vagyok, egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy miért akar valaki ekkora nyűgöt önként a nyakába varrni. Aztán meg panaszkodnak az Asszonysutyorgóba, hogy amióta gyerek van, teljesen megromlott a kapcsolatuk a férjükkel/párjukkal.
szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2 Na hát ez az. Az egyes válaszra inkább nem is reagálnék.
szept. 12. 15:30
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb ember érzelmileg nem elég stabil
szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván ezek az emberek akarnak gyereket, attól még hogy te nem.

Én se akarok gyereket, de nem értem mit nem értesz ezen.

szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4 azt értem. Viszont azt nem hogy ez a dolog miért ennyire fontos a legtöbb embernek hogy simán bedilizik ha nem lehet neki.. anyum iskolájában is volt egy ilyen tanárnő pl..
szept. 12. 15:32
 7/23 A kérdező kommentje:
5 azt hogy miért ennyire fontos? Én is akarnék egy új kocsit mondjuk de nem futok ki a világból mert még a régi marad egy ideig. Vagy én is akarnék ezt azt de nem kezdek full dilissé válni ha nem sikerül.
szept. 12. 15:33
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Én inkább az ilyen nulla érzelmi intelligenciával rendelkező, agymosott emberektől borulok ki, mint te :D
szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Én sem akarok gyereket, és gyűlölöm a gyerekeket...de mégis megértem. Nem sok ész kellene ahhoz, hogy megértsd.


Ők akarnak gyereket. Nem mindenki olyan, mint te.

30+ évig az életük része lenne a gyerek. Kb 18-30 évig velük élne. Az hogy nem lehet gyerekük olyan, mintha nem élhetnének teljes életet.


Egy kocsit a gyerek témához hasonlítani 0 érzelmi intelligenciára vall..

Ilyen embernek felesleges magyarázni, úgyse fogod megérteni.

szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha azt mondanák neki hogy nem lehet jogosítványa az kb ez a szint.

Azon mégsem borulnak ki annyira.

szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!