Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Uszodában, fürdőben az öltözői...

Uszodában, fürdőben az öltözői zuhanyzót használod-e, ha igen fürdőruhában vagy nélküle? Kort és nemet is írj!

Figyelt kérdés
uszoda, zuhanyzó, tusoló

szept. 12. 13:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Vízilabdás srác vagyok. Bennünket arra szoktattak, hogy edzés előtt is meztelenül lezuhanyozzunk alaposan tusfürdővel, és edzés után ugyanez mielőtt elhagyjuk az uszodát.

Abban a medencében nem csak mi edzünk, hanem még nagyon sokan mások, és még így is néha rengeteg kórokozót mutatnak ki a szúrópróba szerű vizsgálatok.

Pl. egy sz@rás után nem elég a wc papír ha valaki uszodában vagy strandon van, utána mindenkinek le kellene zuhanyozni alaposan és meztelenül, és másik úszógatyát felvenni.

A székletben és a bőrön van a legtöbb kórokozó.

szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
28%
Fürdőruhában, mivel előszeretettel viszik be a női öltözőbe, zuhanyzóba a tizenéves fiú "gyerekeket" is.
szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
49%

Ha a "tizenéves fiú gyerekek" nem csak kifogás lenne (ilyen korú gyereket nem szoktak már magukkal vinni az anyukák, de ha mégis előfordul, lehet szólni érte): mégis, mi történik? Lenézi rólad a cicidet? Komolyan félsz egy gyerektől?


Vicces látni, hogy milyen kifogásokkal jönnek a fürdőruhás tusolók. A valóság az, hogy nekik van becsípődésük, csak még beismerni is szégyellik.

szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
34%

23 gondolom te lazán előkapod a csöcseidet és a nunit minden pasinak :)

Bocs, de én nem szeretem ha random vadidegen férfiak bámulnak. Egy tizenéves "gyereknek" már vannak olyan jellegű gondolatai. Lenézi a cicimet? Kb, amilyen gülü szemekkel bámul. Esetleg kiveri majd az emlékre otthon. Nem kisgyerek. Rohadtul nincs semmi keresnivalója a női zuhanyzóban.

Amúgy szóltam már emiatt, és nem volt belőle semmi. Berekfürdőn szoktam ezt tapasztalni.

szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

#23

Miért akarsz ennyire győzködni másokat, hogy mutogassák magukat meztelenül ellenkező nemű kamaszoknak? Elég beteg.

szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
65%

#24 hát ha neked az a problémád, hogy másnak milyen jellegű gondolatai vannak, esetleg a te emlékedre veri ki otthon, akkor el kell keserítselek.


Valószínűleg minden nap tucatszámra találkozol olyan férfiakkal, akiknek mocskos gondolatai támadnak, és számtalanszor előfordult már, hogy a te emlékedre verték otthon, holott végig fel voltál öltözve.


És? Teherbe estél tőle? Észrevetted egyáltalán? Nem, mert a másik ember gondolata semmilyen hatással nincs rád.


Ez csak a te beteg gondolatod, hogy ruhában senki nem gondol semmit rólad, de amint levetkőzöl, mindenki rögtön meg akar dugni téged.


Szerintem nem sikeres, aki azon stresszel, hogy más mit gondol.


Meztelenül, tusfürdővel pedig nem azért kell tusolni, hogy ellenkező nemű kamaszok lássanak, hanem azért, hogy ne vigyél kórokozókat a közös medencébe. Ugye nem kell részleteznem, hogy hol van rajtad a legtöbb kórokozó.

szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

"Meztelenül, tusfürdővel pedig nem azért kell tusolni, hogy ellenkező nemű kamaszok lássanak"

Hát akkor takarodjanak ki a női zuhanyzóból mondjuk.

szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
#27 ezt miért nekem mondod? Nem vagyok ellenkező nemű kamasz és nem járok a női tusolóba. Te viszont tusoljál le úszás előtt tisztességesen, fürdőruha nélkül, tusfürdővel.
szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%

#28

Mert te akarsz meggyőzni másokat, hogy tök jó úgy is. Hát nem. Takarodjanak. Addig eszemben sincs meztelenre vetkőzni.

szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
#29 ez csak kifogás. Szégyenlős vagy. Eszedbe se jutna meztelenül tusolni; a más gyerekét csak kifogásnak használod.
szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!