Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Uszodában, fürdőben az öltözői...

Uszodában, fürdőben az öltözői zuhanyzót használod-e, ha igen fürdőruhában vagy nélküle? Kort és nemet is írj!

Figyelt kérdés
uszoda, zuhanyzó, tusoló

szept. 12. 13:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%

Kis perverz.

Erre vered a lompost?


Hát jó, leírom.

70 éves löttyedt farkú bácsika vagyok és fürdőruha nélkül, meztelenül, az öltözői zuhanyzót használom. Szerencsére engem már egyetlen magadfajta perverz nem akar nézegetni.

szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%
Mielőtt bemegyek a medencébe, fürdőruhában zuhanyozok, amikor végeztem, akkor ugyanúgy, ahogy otthon.
szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Awatpr0 ***** válasza:
57%

Minden uszas után használom(nelkule)

29/F

szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
15%
Kb 10 évente járok ilyen helyre, akkor otthon zuhanyzok előtte/utána.
szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%
Mi a büdös francnak kell neked az életkorunk meg a nemünk, azt meg tudod magyarázni?
szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
9%
Igen, meztelenül és ha látok valami homoszexuálist aki bámul akkor tökönrúgom.
szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
60%

Már megint itt?

Menj már valami felnőtt oldalra végre.

szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
67%

#4 vagyok

Kifejtené valaki, hogy miért lettem lepontozva a pokolig, mikor a kérdésre adtam releváns választ? :D

szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
30%
#8 én azért pontoztalak le, mert nem szeretem, ha valaki az alapos tusolás alól azzal bújik ki, hogy otthon már letusolt. Tudom, hogy te bizisten letusoltál, és csak öt percre laksz az uszodától. De sajnos mindegyik ezt mondja. Az uszodai tusolót azért építették oda, hogy használjad, nem azért, hogy kimagyarázd, miért nem használod.
szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
60%

#9

De nekem mi közöm ahhoz, hogy "mindegyik" mit csinál? :D Ha más 3 napja nem fürdött és úgy megy úszni, az ne haragudj, de rohadtul nem az én hibám, ne rajtam verd le.

szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!