Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha irigykedem a...

Normális ha irigykedem a nőkre? 30F

Figyelt kérdés
Egy ideje előjött bennem ez az érzés hogy mennyivel jobb lehet nőnek lenni. Nem a szexuális részére gondolok, hanem a mindennapokban tapasztalható előnyökre. Főleg ha szépnek születik és/vagy igényes, ad magára, akkor kedvesek, előzékenyek, segítőkészek velük az emberek. Ha egy férfi nem tud valamit megcsinálni pl. valami fizikai munkát, akkor mekkora szerencsétlenség, ezt tudnia kellene, egy nőnek alap hogy más csinálja meg helyette. Egy férfinak max. szájhúzva segítenek valamiben, egy nőnek szó nélkül ugranak. Ha egy férfi az átlagtól eltérően öltözik, akkor biztos b**i, egy nő bármit felvehet beszólások, ferde tekintetek nélkül. Egy nőtől nem várják el, hogy jól keressen, menő szakmája legyen, saját lakást, autót hozzon össze 30 éves korára, ha egy férfinak ezek nincsenek meg akkor csóró, lúzer, nem vitte semmire. Persze van olyan nő aki ezeket önerőből eléri, de ha nem érdekli akkor se szólják meg érte, majd biztosítja neki a férje. Férfiaknak ált. nagyon sokat kell gürizni a sikerért, tőlük nem irigylem mert tudom hogy rengeteg munka van mögötte. De sok nő csak beleül a tutiba és hajszolja az élvezeket :/
szept. 11. 22:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Autókereskedésben hülyének néznek, akkor is a pároddal fognak kezed, ha te fizettél érte készpénzben, minden szerelő levegőnek néz a saját lakásodban, és újfent a párodhoz akarnak beszélni"


Na pont erről írtam a kérdés kifejtésében, hogy egy férfitól automatikusan elvárják hogy értsen az autókhoz, tudjon/szeressen vezetni, legyen műszaki érzéke, tudjon szerelni ezt-azt. Én pl. utálom az autókat, motorokat, nem érdekelnek a műszaki dolgok se, nem is értek hozzá, onnantól meg nem is vagyok férfiként kezelve.

szept. 12. 12:34
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet sem érdkelik az autók, műszaki dolgok, mégis van felesége 🤣
szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Na pont erről írtam a kérdés kifejtésében, hogy egy férfitól automatikusan elvárják hogy értsen az autókhoz, tudjon/szeressen vezetni, legyen műszaki érzéke, tudjon szerelni ezt-azt"


Te tényleg ennyit hoztál csak le a válaszomból? Értek az autókhoz, szeretek vezetni, van műszaki érzékem, szerelgetni is szeretek ezt-azt. 25/N. Szerinted ez érdekli az autókereskedőt, szerelőt, bármilyen férfit, akit felsoroltam? Továbbra is semmibe vagyok nézve, ha kérdezek valamit a kocsiról, a páromnak válaszolnak (akit amúgy egyáltalán nem érdekelnek az autók, és csak azért jött velem, mert megkértem).

Neked fogalmad sincs, milyen érzés zsigeri szinten kevesebbe nézve lenni. Kívánom, hogy ne is tudd meg soha, de elgondolkodni igazán elgondolkodhatnál.

szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Több olyan nőt is ismerek, aki szépnek se mondható, de eltartja a férje."


Ez oké, de azért, mert a nők 5%-át eltartja a férje, nem azt jelenti, hogy a nőknek összességében nem kell dolgoznia, csak eltartatni magát. A másik 95%-nak muszáj, mert senki nem finanszírozza egész életében a megélhetését.


Most ilyen alapon mondhatnánk, milyen jó a férfiaknak, mert ők jellemzően matekosabb, műszakibb beállítotásgúak és olyan könnyű nekik jól fizerő IT-melót kapni, és még fel sem róják nekik, hogy gyerekük lesz/van. Nem kell aggódni a megélhetésük miatt, mert mindig találnak melót.


Nőként ez nagyon nem így van, és ha nem abba a bizonyos 5%-ba tartozol, akkor ez gáz.

szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, komoly önértékelési problémáid és szellemi fogyatékosságod van...


Egy nő akkor is mosolyog, ha szimpatikus vagy...nem pedig kinevet. Stb.


Mielőbb kezeltesd ezt a pszichés problémádat, mert ez fog felemészteni.

S hidd el... Baromira nem vicces amikor valaki pl megragad és magával cibál, mint gyenge nőt és szexuálisan ott taperol, vagy akár erőszakolni akar... Engem barátom mentett meg anno, mert talit beszéltünk meg és hallotta más irányból a hangomat.


Szolid smink nélküli, mű pepecs vackok nélküli 30+os nő vagyok 150 cm, homokóra alkatú, hosszú garbó, blézer és naci topánkával...


Azt se lehet mondani "azért történt ez, mert ri bancosan nézel ki"...


"Hú... Micsoda bajok..." vannak a fejedben Kérdező!!! Mielőbb kezeltesd magadat.

szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kérdező...

Mindenkinek más a szép...


Azokkal a nőkkel mi van, akik párjukkal gyereket vállalnak és a férfi tartja el őket???


Akkor ők is rohadjanak meg???

szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem mindenki idol... De mégis majdnem mindenki vágyik/keres párt.

Attól, hogy valaki nem az eseted, van hogy milliószor szebb embert találsz meg benne, ami számodra ideális. Mindegy hogy nőről vagy pasiról van szó.


Ha szép a pasi de csúnya a nő, akkor ott mi a helyzet szerinted kérdező???

szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!