Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha irigykedem a...

Normális ha irigykedem a nőkre? 30F

Figyelt kérdés
Egy ideje előjött bennem ez az érzés hogy mennyivel jobb lehet nőnek lenni. Nem a szexuális részére gondolok, hanem a mindennapokban tapasztalható előnyökre. Főleg ha szépnek születik és/vagy igényes, ad magára, akkor kedvesek, előzékenyek, segítőkészek velük az emberek. Ha egy férfi nem tud valamit megcsinálni pl. valami fizikai munkát, akkor mekkora szerencsétlenség, ezt tudnia kellene, egy nőnek alap hogy más csinálja meg helyette. Egy férfinak max. szájhúzva segítenek valamiben, egy nőnek szó nélkül ugranak. Ha egy férfi az átlagtól eltérően öltözik, akkor biztos b**i, egy nő bármit felvehet beszólások, ferde tekintetek nélkül. Egy nőtől nem várják el, hogy jól keressen, menő szakmája legyen, saját lakást, autót hozzon össze 30 éves korára, ha egy férfinak ezek nincsenek meg akkor csóró, lúzer, nem vitte semmire. Persze van olyan nő aki ezeket önerőből eléri, de ha nem érdekli akkor se szólják meg érte, majd biztosítja neki a férje. Férfiaknak ált. nagyon sokat kell gürizni a sikerért, tőlük nem irigylem mert tudom hogy rengeteg munka van mögötte. De sok nő csak beleül a tutiba és hajszolja az élvezeket :/
szept. 11. 22:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha te komolyan gondolod, amit írsz, tényleg megrekedtél egy 7 éves szintjén (de lehet, hogy ezzel megbántom a 7 éveseket).

"teljesen elfogadott ha a szülei vagy a férje tartja el" - még ha el is tartja valaki, az iszonyú kiszolgáltatottság, az egy normális gondolkozású nő számára nem opció, mert az nem élet. Azon kívül, bármikor, bármi történhet az eltartóval, és akkor mi van??? Persze, vannak ilyen rövidlátú, igénytelen nők, de a többség nem ilyen.

szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Kedves, kérdező!

Hatalmas tévhitekben élsz! Ebből is látszik, hogy nem igen élsz szociális életet, nem látsz rá sok alapvető dologra sem.


Roppant felszínes vagy.


Irományodból pedig a depi, bánat árad. Lehet nem is a nemeddel van a gond, hanem önmagaddal? - érdemes lenne elgondolkodnod ezen.


"szépség előny" - a felszínes emberek csak ezt látják, gondolják.


Oh, ha tudnád az ok-okozatokat s látnád mélyebben a dolgokat, akkor nem mondanád ezt...


Nem azért kedvesek velünk a pasik, mert kedveskedni akarnak... Hanem bepróbálkozni sunyi módon.

Rengeteg "kedves", azaz felszínes pasinak mondtam nemet, hogy nem kell a (kamu) segítsége. S akámilyen rendes, korrekt és szavaválogatott is vagy... Naaagyon sokszor kimutatják a foguk fehérjét.


Lekerül az álarc és hisztiznek, durciznak, vulgárisan viselkednek és beszélnek...

Kevés az olyan, aki helytállóan kezeli ezen pillanatokat.


Megdugni akarnak, vagy úgy ismerkedni... Akkor is ha a karika gyűrű az ujjamon van...


Mit ér a külső, ha ocsmány felszínes faszik lihegő nyálát kell magadról folyamat letörölnöd magadról?


A bókok is leperegnek már, mert tudom, hogy az csak a kis peckük, vágyaik miatt van.


Nem kell szépnek se születni pl az elegáns stílushoz.


Mesélek egy pl-t:


Fekete naci, magas nyakú garbó, aminek hosszú ujja van +lapos topánka. Nagy hátitáska.

Ha így megyek sokkal kevésbbé figyelnek a pasik, sőt pl át se engednek a zebrán.


Ugyanaz a fekete naci, ugyanaz a magasnyakú garbó mellé felveszek egy 5-6cm es magassarkú klasszikus elegáns cipőt + egyik elegáns bőr kistáskámat...


Kb benyalnak az ösztönlények, átengednek stb...


Ez lehet neked, külső szemlélőnek "jaj, de jó", de számomra "jaj de undorítóak vagytok! Felszínes farokcsóválók! Ennyit is értek..."


Megjegyzem kb ugyanazok az arcokról van szó.


Pl amikor az elsőnek említett ruhámba voltam a parkolóban majdnem nekem jött és bunkó volt... A kettes számú ruházatban meg segget nyalt a parkolóban...

Megmondtam neki: ne nyald a nyelveddel a seggemet, te! Én vagyok az a nő, akivel kritikán alul viselkedtél.


Figyi: nem is emlékezett rám... Mindez csak azért, mert magassarkú és mini táska volt nálam.

Nah utána a továbbiakban még puncsolt... Elküldtem. Nekem ilyen felszínes ember ne teperjen, de a közelembe se legyen.


No és kérdező... Mint mondtam csak a felszínes előnyt látod...


Azt nem, hogy naponta hányan zaklatnak... Időnként pedig milyen stikkes, beteges, perverz emberek találnak be.


Fiatalabb koromban entem haza pécsi busszal. Egy rohadék hátulról alám nyúlt telibe... Önvédelemből ellöktem és felpofoztam a férfit.

Tudod mi történt?

Megúszta a rohadék! A 2 szemtanú aki látta azt hogy mit csinált... Kussba hallgatott félre nézve!

Mindenki más engem támadott, hogy "hül ye picsa!", "hogy viselkedsz a buszon?!" stb...


... és a buszról le is szállítottak a legközelebbi megállóban!


Apámat hívtam fel zokogva... Jött értem. Elmeséltem ezt az esetet is neki. Onnantól ő maga hozott-vitt suliba is. Inkább késett munkahelyéről és az összegyűlt órákat máskor ledolgozta.


Az a durva, hogy a későbbiekben ezt a beteg embert elfogták... S tanuskodtam is, hogy velem is mit csinált... S mit csináltak velem az emberek.


Másik eset: egszokot útvonalon mentem melóba. Egyszer csak elkezdett valaki minden reggel köszöngetni.

Illemből visszaköszöntem. S mivel arra volt a volt munkahelyem is, arra is gondoltam, hogy lehet valaki, aki látásból ismer.


Egyre furcsább volt a helyzet... Mert mindegy, hogy 6-ra vagy 8-ra mentem... Az az ember mindig ott volt és figyelt.

A kollegám is megjegyezte, hogy mindig van egy hely, ahol egy faszi türelmetlenül vár valakire.


Nos, a "csodálatos" magyar e.ü. miatt 2 napot kellett fizetetlen szabiként várnom a dokinál... Hallójárat gyulladásom volt bicó miatt.


Harmadnap ugyanúgy mentem melóba, sajnos elkaptam a piros lámpát. Így volt ideje beérnie a faszinak.

Egyszer csak mellém áll.

Se köszönés se semmi... "hol voltál ebben a 2 napban?" - kérdezte idegesen, bunkó és számonkérő hangnemben.

Nah akkor kiderült, hogy egy újabb beteg zaklató.


Miatta kellett nagyobb útvonalon mennem munkahelyemre.


Harmadik példa sztori:


Obi előtt vártam egy randijelöltemet.

A várakozás alatt egy oda bicikliző korombeli köszönés után nehezen, de telibe megkérdezte van-e valakim.

Momdtam, hogy pont rá várok, bocsi.

A srác láttam, hogy rosszúl érezte magát. Kedves voltam vele és megvígasztaltam. Elmondtam azt is, hogy ez nem így működik, ahogy ő csinálja...


Kedvességem után azt hitte van esélye. Elkezdett nyomulni. (Ez sokaknál nagy hiba, hogy többet látnak bele az emberséges viselkedésbe, kedvességbe... Mert a pasik magukból indulnak ki... Ugye felszínes kedvességük... Vs ok)


Telefon számot kéregetet egyre erőszakosabban. Majd mutattam a telefon könyvemet, hogy csak 12 ember szerepel benne, a többi mind hivatalos hely... Akárkinek nem adom ki. Volt már elég zaklatóm.


Jajj, ő nem akar zaklatni...


Aha persze...


Végül le kellett vakarnom magamról.


Nos... Rá nem sokkal:

Barátnőmmel és kislányával mentünk fagyizni.

Leültünk a tér közepére a padra. Beszélgetésünket pedig megzavarta egy jelenség...

Felbukkant ez a fura srác a bicójával, előttünk kb 4 méterre nagy körbe körözött a sétáló utcán és mindegy milyen irányba volt a bicikli. A feje és a szemei telibe végig pislogás nélkül beteges fejjel engem nézett.

Barátnőmmel kiakadtunk mi a fene ez... Megjegyeztem, hogy ez a srác az aki erőszakosan kéregette már a teló számom.

Megbeszéltük, hogy spuri, mert ez nem százas.


Elindultunk. A barátnőm kislánya megszólalt - "követ minket a bácsi"..


Nem is akárhogy... Autók között a forgalommal szembe és ugyanaz a merev tekintet felém...


Leráztuk egy kapunál.


Máskor ugyanezt a körözést csinálta, amikor megtalált engem és a randiemberemet. Annyi volt a különbség, hogy most gyalog körözött és körülöttük... A randijelöltem inkább haza kísért.


... és folytatódik:


Boltba voltam. Ott észrevett ismét ez a féleszű. Elkezdett most már követni hazafele. Az volt a szerencsém, hogy barátnőm lakása közelebb volt. Tudva a kódot lassan bementem, mimtha nem vettem volna észre őt.

Amint becsukódott az ajtó futottam a hátsó kijárathoz és hazamentem a 2 háztömbbel odébb.


X nap után barátnőm hív, hogy ott köröz náluk a stikkes...

Nem győztem bocsánatot kérni a kellemetlenségért s elmondtam mi történt.

Aztán elegünk lett. Én is és barátnőm is felhívta a rendőrséget.


Azóta nem látjuk hála az égnek.



Sírsz, ha a faszi eltér öltözködésbe, akkor búzának nézik.

Hát b+, ez legyen a legnagyobb gondod az életben pasiként!


Jómagam pl szeretem a feminin pasikat, persze ez csak egy apró dolog. Szeretem az ápoltságot. Nem tartom búzásnak azt, aki pl bekeni a kezeit krémmel vagy körmöshöz megy levágatni, kiigazítani (no lakk stb, csak karbantartás, amihez neki nincs érzéke vagy idegzette)... Stb.


Vállalkozó faszi ismerőseim is sokan tesznek így, mégse búzázták le őket soha.


Folytatom :


Havi menszesz, kellemetlenségei.

-alhasi kemény görcsök

-folyó vér

-kellemetlen vérfelfogási módszerek (tampon, betét, tölcsér, szivacs stb nem részletezem minek mi a kellemetlen része)

-baleset amikor befolysz, átázol stb... Az ostobább ember pedig ilyenkor nevet, szemétkedik (főleg a pasik).

Vagy pl nem mehetsz ki cserélni vérfelfogó dolgot, vagy már beáztál... de tocsogva a vérben nem hagyhatod el a helyedet csak úgy a munkában... Stb.

-az ezzel kapcsolatos tipimus primitív beszólások, pl "mi van menstruálsz? Hahaha"

Csak azért, mert nőként kiállsz valamiért, valakiért... Vagy nem hagyod magad megalázni és kiállsz magadért.

Menszesz nélkül is ugyanúgy kiállok magamért.


-brutális hőhullám, rosszullét... (volt hogy kánikulában laboros védőöltözékben volt hőhullámom is... Elájultam, fejemet a vasasztalba vertem be...)


S ha már munka:

-minden interjún a lábam között matatnak a kérdésekkel:van gyereke? Van párja? Tervez gyereket? Stb... Akkor is baszogatnak vele, ha alapon nem akarok gyereket... Q idegesítő!


-sok munkára fel se vesznek, mert nő vagyok (holott nem egy helyen bizonyítottam, hogy biza "pasis" munkakörökben is jobban teljesítek. Pl besegítettem szerelésbe, megoldottam a gép beállítását stb)


-vannak, akik meg csak a külső miatt vesznek fel, hogy szexuálisan legyen esélye zaklatni...


Figyi: mentem be interjúra, a faszit követtem az irodába s ahogy elhaladtunk a kollegái mellett... Vulgáris fütyülhetés és beszólások mentek "vedd ám fel a csajt!"...

Az interjú jól ment. Annak ellenére, hogy a szokásos női megaláztatásokon is túl voltam.


De: aki nőci a papírokat intézte a felvételemhez... Nos szivózott velem... Direkt mindent elhúzott, hogy ne vegyenek fel arra hivatkozva, hogy eleszarok és nem imtézem a dolgaimat... Bementem kioktattam s elhoztam dolgaimat.


Tudod miért tette? Mert aki bevakkantott nekem "vedd ám fel a csajt!" abba a kreténbe bele volt zúgva, csak a srác sose viszonozta... Sz_r ügy...


Nekem kellett szívnom, mások vulgáris viselkedése és lelki bajai miatt.


Beszélgetés:

Ha egy nő véleményt alkot az hisztizik... Ha egy pasi, akkor tökös.


Ha egy nő kiáll magáért, akkor is hisztizik. Ha egy pasi, akkor vállon veregetik.


Ha egy nő gyereket vállal senkinek se kell, munkáltatóknak főleg. Vulgárisabbaktól pedig az "ezaz, jól felcsináltak téged"... Stb.

A terhességgel járó rosszullétek, fájdalmak, szülési dolgok, vagy pl szülés utáni állapot vagy pl következmény pl csontritkulás stb...

Ha egy férfi gyereket vállal, neki nem kellemetlen, megveregetik a vállát, hogy gratulálnak, hogy beleélvezett egy nőbe, aki vergődik es kiszolgáltatottá válik... Interjún is gratulálnak neki és fel is veszik... Stb.


Szex... A nőknek idő kell a dologhoz, akkor is ha olyan hiperszexualitással rendelkezik valaki, mint jómagam.


Pisilni kell... Hát mi nem állhatunk csak úgy háttal a világnak elvégezve dolgunkat...


Lehetne még mesélni neked édes fiam...


Még mindig úgy gondolod, hogy jó nőnek lenni?

szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Anyagiakról pedig annyit... Hogy ha a nőnek alig van valamije, minden haszonlesőnek elkönyvelik stb.


Ha egy nőnek, mint jómagamnak mimdene megvan. Akkor meg az a baj.

Kisebbségi komplexusos roham fogja el a pasikat.

A másik fele meg méginkább megcsóválja a farkát aranyásó módon...

"uh, kipróbálhatom az autódat stb"


Jah és ha mindent megteremtesz magadnak, ledolgozod a beledet... De csak azt látják mid van... "nah ez is biztos egy aranyásó pi csa", "biztos lehúzott pár férfit anyagilag"...


Sok szélsőséges kellemetlenség, amit te pasiként sose fogsz megtapasztalni.


Mert ha egy pasinak van meg mindene azt elismerik. Nem kételkednek, hogy mástól van a kess, hogy megdolgozott-e érte, nem-e nőtől van a kess.


Volt egy exem, aki megkapta az egyik boltomat. Viszont nagyon elszállt magával és sikeres emberként adta elő magát... Majd, amikor ezt megtudtam porig aláztam publikusan "dehogy dolgoztál meg keményen... és ne osztogass kamu bölcsességeket, hogyan kell pénzt csinálni... Hiszen te magad se tudsz karriert építeni. Kérem a kulcsot és takarodj!"


Ne az én kemény munkámra verje a mellét, mintha ő dolgozott volna érte meg... Ez a szánalmas ketegória.


Üdv egy nő életében, kedves kérdező!

szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9%

Igaza van a kérdezőnek.

Több olyan nőt is ismerek, aki szépnek se mondható, de eltartja a férje.


Fordítva ilyen nincs.


A nők a gyerekvállalásra hivatkozva tudnak munkakerülők lenni.

Sőt anyaotthon is van, apaotthon nincs.

szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#13

Hú, micsoda bajok. Nyomulnak rád meg követnek mert tetszel nekik. Én meg örülnék neki ha nők nyomulnának rám. Az sokkal rosszabb érzés mikor napi szinten tapasztalod hogy a nők elkerülnek, levegőnek néznek mint egy leprást vagy nevetnek rajtad. Nem is kezdem el inkább sorolni hány ilyen megalázó helyzetet kellett átélnem csak mert egy kicsit csúnyább, ügyetlenebb férfi vagyok, nem az a macsós, nagyhangú, talpraesett, mindenhez is értő férfiideál.

szept. 12. 11:05
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak ti képzelitek be, hogy nevetnek rajtatok meg leprásként kerülnek. Max. elmennek mellettetek úgy, hogy észre se vennek, ahogy a férfiak is elmennek a kicsit csúnyább lányok mellett.


Várjál, most végiggondolom, hány barátnhmnek, nőrokonomnak, utcabeli anyuka ismerősömnek van macsó, mindenhez értő(🤣🤣🤣🤣) férje. Várjál, 1-nek sem.

szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem nevet rajtad, ezt beképzeled, mert kicsi az önbizalmad. Nyilván te örülnél neki, ha nők nyomulnának rád, mert nem érzed az erőviszonyokat benne, és soha nem is fogod megérteni.


Sokan mondtak jó példákat, de azt senki nem említette még, hogy nőként automatikusan lenéznek. Autókereskedésben hülyének néznek, akkor is a pároddal fognak kezed, ha te fizettél érte készpénzben, minden szerelő levegőnek néz a saját lakásodban, és újfent a párodhoz akarnak beszélni, vele akarják aláíratni a papírt, pedig a te neveden van a lakás, és ha kifogsz egy különösen paraszt szakembert, még szexuálisan zaklatni is fog. Ezt meg hiába jelented, senki nem fog csinálni semmit, mert hát "a Zoli bácsi nem úgy gondolta, hát csak bókolni akart".

Kevésbé vesznek komolyan munkahelyen, nem hallják a hangodat professzionális beszélgetésekben, és mindig minden körülmény között be akarják bizonyítani, hogy okosabbak nálad (pedig nem). Hiába védekezel, egy falka van ellened, akik néma egyetértésben teljesen aláásnak téged.


Azt hiszed, nő akarsz lenni, de egy hetet se töltenél el nőként, és már arról gondolkoznál, leugrasz egy hídról, mert így nem lehet élni. (Tényleg nem.)

Neked közben csak az önbizalmadat kéne összeszedni, meg a hangodat felemelni, és máris egyenrangú félként kezelnének a férfiak.

szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
"gyerekvállalásra hivatkozva tudnak munkakerülők lenni" :D TE mennyire veszed ki a részed annak a lénynek a felneveléséből, akit elvileg te is akartál??? (ha még nincs gyereked, majd gondolj rá, ha lesz!) A nő évekig kb. nem alszik, de ő nem lehet fáradt, hiszen "nem csinál semmit", apuka meg kb. 5 percet sem bír eltölteni a saját gyerekével, mert ő "fáradt" a napi 8 óra munka után...
szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

#18


Ja, ezért van otthon az anya, akinek legkisebb gyereke 6 éves, a legnagyobb 16, már lassan nagykorú.

szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%

#18


Dolgozni sokkal fárasztóbb, mint gyereket nevelni.

A gyereknevelésért nem adnak pénzt, csak a gyerekcsinálásért.

Ellenben senki se ellenőrzi hogyan végzed, még a munkahelyen kontroll alatt vagy, ezért fárasztóbb a munka.


Amúgy nem kötelező gyereket vállalni, ha túl fárasztó, lehet dolgozni is menni!

szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!