Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet hogy aki gazdag...

Miért lehet hogy aki gazdag annak meglátszik a külsején már gyerek korban is?

Figyelt kérdés
Felnőttkorban érthető hogy kitűnik ha valaki gazdag nem teszi tönkre úgy a munka fizikailag, de észre vettem hogy már gyerek korban is aki pénzes annak szebb a bőre meg a haja.

szept. 5. 22:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kevesebbet stresszel, nyugodt, kisimult, pihent mindig. Nem az van, hogy stresszel, és kattognak a fogaskerekek,és forgolódik,nehezebben tud elaludni. Szülei is nyugodtabbak, nem üvöltöznek vele, többször tudnak elmenni progikra feltöltődni, pl túrázás tetszőleges távolságban, akár koncert. Pl aki stresszesebb, lehet, hogy hamarabb őszül, gyakrabban látszik fáradtnak fáradtnak, kimerültnek, lestrapáltak. Másik akár minden nap luxusszállodában alszik, ahol masszázsszobába is lehet menni, az is oldhatja a feszkót, ellazíthat, felfrissíthet. Nem ő dolgozik akár, hanem van személyzet, aki főz mos mosogat takarít tereget. Gyerekének is lehet, hogy nem kell mindennap koránkelni sulihoz, fölvett egy házhoz jövő magántanárt, kollégiumban is lakhat a gyerek. Tudnak változatosan kajálni akár étteremben. Lehet,hogy náluk minden nap egy ünnep.
szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Az idő és a nyugalom a két legdrágább kincs!
szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Lehetséges, hogy meglátszik egyes esetekben. Pl ha az apa gazdag, és szép feleséget választ, akinek jók a genetikái. Már szülés előtt egészségesen él, magánkórházban szül. Majd a gyerek is mindent megkap, és ettől kicsit megváltozik a személyisége is. Minden apróbb dolgot tudnak "orvosilag" is kezelni. Bőr, és hajproblémák, fogászati dolgok. De ezek persze nem minden gazdagon született gyerekre érvényes. Na meg én főleg az amerikai gazdak szülők gyerekeire gondolok.
szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha láttál már csövest akit egy jobb pillanatában a kórházban kipofoztak, majd pár hét elteltével újra egy patkány szintjére züllik, rögtön megérted a különbséget.
szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
73%

Két gazdag osztálytársam olyan ocsmány volt mint a bűn, kövérek mind a ketten, ronda arc, az egyiknek a foga rohadt, a másiknak a bőre…. Most már meg rondabbak felnőttként


Másik szinten volt osztálytársam aki ugyan nem volt olyan gazdag, de ő is jómódú családból jött szinten kövér volt, tipikusan nagyon ronda nő. Ma már gyereke van, a pasija is kva ronda, nem tudom az ilyenek hogy tudnak lefeküdni egymással….


Ez nagyon nem így működik

És ismerek gyönyörű de nagyon szegény családból származó nőt is

szept. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Sőt munkahelyen is láttam kövér tényleg extra ronda not, akinek gazdag a családja és csak azért járt be dolgozni mert szerette és unatkozott….
szept. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a gazdag családokat szoktam kiszúrni a tömegből. Nem csak a ruhájuk miatt, hanem testtartás, tekintet…árulkodóak.
szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

#11

Az egyáltalán nem igaz, hogy gazdag családoknál ne lenne stressz meg veszekedés. Én gazdag családban nőttem fel és sokat veszekedtek a szüleim, meg rokonoknál is akad ilyen.

szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen gazdag gyerek az iskolában...

Mi turkálóban meg kínaiban tudtunk ruhát venni ami nem is feltétlen állt jól, gagyi anyag, szabás, ő a legdivatosabb, márkás, jó szabású, anyagú ruhákat hordta

Divatos frizurát vágatott mindig, hetente járt fodrászhoz, mi meg max. havonta, olyan fodrászhoz aki nem feltétlen volt képben az aktuális trenddel

Fogápolás, bőrápolás magán fogorvosnál, bőrgyógyásznál, hibátlan fehér fogsor, hibátlan barna bőr (szoliba is járt)

Fiatal kortól kezdve rendszeres sportolás, vitaminok, táplálékkiegészítők, jó minőségű kaja, fizetett edzők, ennélfogva izmos, szálkás testalkat

Nagyon fiatalon 17-18 évesen jogsi + saját új autó

Jó megjelenés, anyagi helyzet miatt nagy önbizalom

szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező!


Hatalmas tévedésben vagy, egy ember külsejéből nem lehet megállapítani, hogy gazdag lenne.

szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!