Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elmúlik a fiatalság és nem...

Ha elmúlik a fiatalság és nem vagy gazdag, mi örömöd lehet az életben?

Figyelt kérdés

Lényegében miért érdemes élni, ha nem azért, hogy élvezd?

Viszont ahogy egyre idősebb leszel, rondább leszel, jönnek az egészségügyi gondok, sportolás nehezebben megy, és már az erőnléted sem olyan, hobbit sem tudod olyan szinten űzni, mert lassabb leszel.


Engem az ilyen "romantikus" dolgok sosem érdekektek, hogy párt találni, együtt megöregedni, családot sem akartam soha.


Ti, akik hasonlóan vagytok, hogyan birkóztok meg azzal, hogy elmegy az életetek, de még túl sok van előre nehézségekben?


júl. 30. 00:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
65%

Az élvezetek és élmények korlátlan hajszolása kevesek kiváltsága.

Ha nem látom, hogy más milyen fényűzően és látszólag gondtalanul él, akkor beérem a napi vajaspirítóssal és az őszvárással, boldog vagyok a mikrokörnyezetemben.

júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

"Engem az ilyen "romantikus" dolgok sosem érdekektek, hogy párt találni, együtt megöregedni, családot sem akartam soha."


Ezzel a hozzáállással nyilván semmi.

Az élvezeteket hajszoltad, mostanra megcsömörlöttél és jön a depresszió.


Egyedülálló ember csak akkor lehet boldog, ha hivatásában vagy másokért végzett önzetlen munkájában talál örömöt.

Nyilván nálad egyik sem játszik.

júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom... nekem a fiatalságom végig szenvedés volt. Most vagyok végre 32 évesen olyan helyzetben, hogy ha akarok valamit, akkor elkezdek érte tenni, és elérem. És ennyi. Nem kell érte éveket küzdeni, szenvedni, hogy avégén kiderüljön, már nem is akarom, vagy soha el nem érhetem amúgy sem. Minden kbaszott egyszerű most. Belekezdek valamibe, és megy, az első pillanattól kezdve. Imádom. Ez eddig a legjobb korszakom az életben.
júl. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát a 30as évek még jók, még sok dolgot megtehetsz.


De sokan még ekkorra sem érik el azt a fajta szabadságot, amivel élni lehet.


Sőt, egyre több függőség lesz az életükben.


Nem csak a saját öregedésünk, a szüleinké, mikor már ránk szorulnak.


Lényegében egy kor felett már csak a nehézségek jönnek és a vegetálás.


Ha pl függetleníteni tudod magad anyagilag, még 40 éves korodig kb élhetsz picit, de később már nehezen.

júl. 30. 02:17
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem csinálod meg magad X évesen akkor csak szűkülnek a lehetőségek.

Az ismerősök is kikopnak, meghalnak, az egyetlen gyógyszer ha megelégedsz azzal amid van és abból próbálod a legjobbat kihozni. 40 fele meg egyre merevebb, rozsdásabb az ember, tisztelet a kivételnek.

júl. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se voltam egészséges (örökletes szívbetegség), sportolni se tudtam emiatt. A szépség, fiatalság se volt sok előny. (Munkahelyi zaklatás)

Utazgatni nem tudtam, annyi pénzem sose volt.

Ami örömöm van az a macskáim és a halaim. Mondjuk lehet ha még öregebb leszek, akkor nehezen megy majd pl a szűrő takarítás. Családot, párt én se akarok. Egyedül akarok lenni az állataimmal nyugiban. Emberektől távol. Remélem öreg koromra nem cigányosodik el a lakhelyem.

júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Beletörődök. Mit tehetnék ellene? Semmit. Az emberek 90%-a így jár.
júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
Én fiatal is vagyok és gazdag is. K#rvajó.
júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Szolovjov ***** válasza:
91%
#8 Amíg nem nem buksz, hogy miből a sok pénz. Utána dutyi.
júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9: Teljes mértékben legális munkából. Azzal nehéz lenne megbukni.
júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!