Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja van annak a fiatal...

Mi baja van annak a fiatal lánynak, aki lemondott a szerelemről és kizárólag idősebb nagyon gazdag férfiakkal jár?

Figyelt kérdés

Mitől lesz valaki ilyen, illetve milyen személyiségzavarra utal?

A mostani párja 75 és 80 közt van és dollárbilliomos..(én sem hittel el, de tényleg)

Nárcizmus? Csalódások? Számomra felfoghatatlan..



aug. 2. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Fontosabbnak tartja az anyagi biztonságot múlandó dolgoktól.


Ha nő lennék én is ezt tenném.

aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baja, viszont lesz sok pénze.
aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
Az idosebb gazdag pali elszédítette. Csak ettol lesz vki ilyen.
aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Férfiként nem értettem sokáig. De amikor arra gondolsz, hogy viszed be a kocsid a szerelőhöz egy hibakóddal és mondja, hogy kell katalizátort cserélni ,de kiiktatni nem tudja mert azon van a lambda szonda aztán abból is kell kettő utána nézel mennyi, és még ott a munkadíj és lenulláz egy autó akkor jössz rá ha p0nad lenne csak oda kellene tartani egy gazdag arcnak és nem lenne ilyen bajod, na akkor megérted.


Ember az egyetlen lény aki fizet az életben maradásért és a nők tudják, hogy az élethez nem erkölcs hanem pénz kell. Mi meg tudjuk, hogy pénz kell és p0na, nekem egyik sincs cserébe van egy 1.6 vt-i Focusom p402 hibakóddal ( katalizátor hiba és 2 katalizátor van 4 lambdaszondával ) saját a sztori

...

aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Talán azért, mert egy 20 cm-es husibanán önmagában nem elég a minőségi,de lassan már a normális emberi élethez sem.

Pénz kell,ezt tudja mindenki. Fiatal pasi,napi öt menettel, nagy farokkal - de mellette csóró, akkor mi a perspektíva ?

aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha 75-80 éves a papa, akkor már valószínűleg nem él olyan sokáig és utána lesz lóvé. Ilyen mindig volt és lesz is, a szerelem szép dolog, de nem elég. Persze ezek extrém esetek, amiket írsz.
aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Viszont házas a papa és nem venné el őt feleségül, tehát ez az opció is ki van zárva
aug. 2. 10:31
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
De attól még most pénzeli és hagyhat rá valamennyit
aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
cool story bro
aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene, hogy bármi baja legyen?
aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!