Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek velünk van baj,...

Szerintetek velünk van baj, ha mondjuk 30 éves korunkig nem lesz párkapcsolatunk, nem vagyunk rá, esetleg egy rossz személy mellett kötünk ki?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Kicsot fiatalabbként mindig néztem, hogy osztálytársaim, évfolyamtársaim hogy el tudnak beszélgetni egymással, majd szép lassan összejönnek. Én mindig is kerültem ezek a szitukat. Ha pedig beléptem egy diákszervezetbe, mindig cringe voltam. Nem direkt, de egyszerűen nem tudtam hogy kell normálisan viselkedni. És volt hogy ezek után egész éjszakákon át ezen gondolkoztam. Most van egy kapcsolatom, de nem túl jó, nem a legideálisabb. Viszont félek váltani.

szept. 1. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10: mindenkinek más kell.
szept. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező ha valakinek 30 éves koráig sem volt párkapcsolata, akkor ott valószinű pszihiátriai problémák állnak a háttérben. Tapasztalatból beszélek. Ha valakit kiskorától kiközösítenek, akkor annak olyan mértékben torzulhat a személyisége, hogy nem is tud magáról, mármint önismereti szinten biztos nem. Mivel magányban tölti az ideje nagy részét, azért magába fordul, a saját kis világában él, és teljesen elrugaszkodik a valóságtól.
szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tény, én mindig is magányos voltam. Kapcsolatban is. Ha elmegyek ebédelni, mindig megvárom, hogy mindenki elment, csak aztán megyek kajálni egyedül. Így volt ez egyetemen, gimiben, mindenhol. Helyekre is egyedül mentem, pl karácsonyi vásár, utazás. Az emberekkel csak gond van, így azt látom amit én szeretnék. :)
szept. 6. 20:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,minek kellett neked kapcsolat
szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mert anelkul maganyos vagyok, nagyon nehezen viselem a napokat.
szept. 6. 21:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is,de le se carják a nők,ezekszerint te jobb vagy nálam
szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!