Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hatással van egy ember...

Az hatással van egy ember felnőttkori viselkedésére, ha gyerekkorában nagyon szigorúan nevelték?

Figyelt kérdés
aug. 31. 07:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

10


Ez helyzetfüggő...Ha egyszer már nekiadtad azt a csokit,akkor nyilván az az övé.Azt csinál vele amit akar.De mondjuk egy boltban már jobb ha felteszi ezt a kérdést.

A tévé esetében sem árt némi kontroll.Csak nem mindegy mit néz az a gyerek..

Az sem szerencsés ha mondjuk egy hideg téli éjszakán csak úgy szó nélkül kimegy játszani az udvarra.

aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Ebben is van igazság amit írsz.

Nevelni kell! De normális keretek között!

Nem az van hogy megveszi anyud a csokit neked és engedélyt kell rá kérned, hogy megehesd. Mert elbizonytalanítottak, hogy az a tiéd e vagy sem (senki más nem evett csokit). Nyáron 40 fokban oké ne kapjon a gyerek hőgutát az is fix, hogy ne a napon legyen órát/órákat de hogy abba az árnyékos honokozóba kimenj…

Igazad van! Jókat mondasz, jól érvelsz de látszik te nem úgy, nem olyan körülmények között nőttél fel mint én. Vitázni nem fogok nem is akarok csak legyél kedves ne kontrázz olyanra amit nem éltél meg. Én csak leírtam a tapasztalatom amivel gyerek korban maradandókat okoztak.

aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem részben emiatt a szigor miatt lett teljesítménykényszerem és emiatt nem mertem sokáig semmiben sem hibázni, mert mindért kész voltak lekapni a fejem.
szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Engem kislány korom óta Apu nagyon szigorúan nevelt. Mivel kis lakásban éltünk, egy szobában laktam mindkét Bátyussal. Horkoltak mindig, úgyhogy sokszor alig tudtam Tőlük aludni, persze nekem kellett középen feküdnöm. Sokszor piszkáltak, ugráltattak, verekedtünk stb. Mindenhova úgy mehettem, ha Apu vagy a 2 Bátyus közül valamelyik elkísér (mindig felügyelet alatt voltam). Vasárnaponként a mai napig kötelezően templomba megyünk. Nehéz gyermekkorom volt, de mindig felnéztem Rájuk és tisztelem Őket a mai napig. Megtanítottak az alázatra, tiszteletre, alkalmazkodásra.
szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!