Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van reggel mindig rossz...

Miért van reggel mindig rossz kedvem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Már évek óta tart ez az állapot.Reggel, amikor kinyitom a szememet rögtön előjön.Negatív gondolatok, hogy nincs kedvem felkelni, nincs kedvem semmihez, miért ilyen az életem amilyen, meg akarok halni egyszerűen stb...De mindig csak közvetlenül azután gondolok ilyenekre, miután felkelek.Aztán fél órával-órával utána már megint pozitívan látom az életemet és amúgy is elégedett vagyok vele.Meg este is, amikor lefekszem aludni.

Írok még egy példát:

Közeleg a suli.Egész nap arra gondolok, hogy mennyire várom már, újra láthatom az osztálytársaimat, újra lehet majd hülyülni a haverokkal stb...Még lefekvés előtt is azt érzem, hogy mennyire jó lesz és várom, viszont amikor reggel felkelek rögtön előjön, hogy ajj nemsokára kezdődik a suli, lehet minden reggel korán kelni, tanulni, nincs hozzá kedvem.

Miért van ez a hangulatingadozás?

Az alvásom minőségével és mennyiségével sincs gondd!


aug. 27. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Van olyan ember a környezetedben akit nem bírsz?

Esetleg ismersz e olyat aki negatív dolgokat áraszt magából szinte állandóan?

Vannak olyan hobbiaid amiket szívesen csinálsz?

Hány éves vagy?

aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

19/F vagyok

Hobbim a motorozás meg a futás

Testvéremmel elég gyakran veszekszünk, sokszor kiborít.

aug. 27. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel borít ki min szoktatok veszekedni? Elmeséled az egyik veszekedéseteket? Együtt éltek a tesóddal ő hány éves?
aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves.És azzal borít ki, hogy folyamatosan rendetlenséget hagy maga után az egész házban.Mindig összepakolok utána megkértem már 1000x, hogy pakoljon el maga után, de azért se.Este, amikor már aludnék elkezdi üvöltetni a zenét stb... Ilyeneken
aug. 27. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kortizol (stressz hormonként szoktak rá jellemzően hivatkozni) az ébredés követő 30 percben a legmagasabb. De alvásproblémák is okozhatják a dolgot, ha nem elég mennyiségű vagy minőségű. Az is rosszat tehet, ha nem az alvásciklusok között ébredsz fel, hanem a mondjuk pont a közepén.
aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
aug. 28. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!