Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most én nárcisztikus vagyok?

Most én nárcisztikus vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretem mindig úgy csűrni csavarni a dolgokat, hogy biztosan én jöjjek ki jól belőle (mégha ez nem is teljesen van így a valóságban).

Szeretem, ha az adott személy hibázik és ‘megalázkodik’, 100x bocsánatot kér, én pedig egy kicsit direkt tovább túlnyújtom benne ezt az érzést mert nekem ez valamiért jó.

Valamiért azt is szeretem amikor kicsit játszom, hogy még mindig haragszom (közömbös vagyok) ő pedig nyalizik, szépen beszél stb.. csak, hogy kiengeszteljen.

Így a végére még annyit, hogy ugyan ilyen ember volt előttem gyerek korom óta és ő játszott ezt mindenkivel. Most pedig én csinálom ezt mert valahogy jó érzéssel tölt el… legfőképp akkor amikor ezt ő kapja vissza tőlem.


aug. 26. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezt pszichiáternek van képessége meghatározni jópár ülés és vizsgálat során. A gyakori idegenjeinek pár leírt sorból semmiképp.
aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak annyit találkozok itt azzal a szóval, hogy “nárcisztikus” és annyi emberre, tulajdonságra mondják, hogy már nem is tudom konkrétan meghatározni az itt leírtak alapján, hogy konkrétan ki is az mi is az. Ezért érdekel, hogy ezek alapján rám mondható e vagy se. De ha lehet örülnék egy igen/nem helyett egy konkrétabb kifejtésnek.
aug. 26. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 mert ezek az emberek ostobák. Mindenki mindenkire cimkéket akar aggatni. Pedig a nárcisztikus személyiségzavart a másikról nem olyan dolog megállapítani, mint pl. hogy barna vagy kék a szeme.
aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azt hittem mire visszatérek ide addigra teli lesz válasszal, ha már tényleg ennyien használják itt mindenre mindenkire ezt a szót. De csak 1 mocskolódó üzenetet kaptam amit nem is értek. :D

aug. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!