Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nárcisztikus miért hasít a...

A nárcisztikus miért hasít a párjából anyát, hogy aztán leszakadjon róla? Tudom, mert kiskorában nem sikerült leválni róla…

Figyelt kérdés
De miért nem a valódi anyjával csinálja itt és most? Él a (70 éves) anyja és minden nap látogatja őt a nárcisztikus. Miért nem az igazi anyjáról válik le? Ezt nem értem…

aug. 21. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikus nem ezt jelenti.
aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit jelent szerinted?
aug. 21. 15:45
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert az első szituációban övé a hatalom. Átformált valakit olyanná amilyenre szeretett volna és eldobta. Ő van hatalmi pozícióban.

A saját anyjával szemben még mindig gyermek várja onnan a megerősítést, ő a ragaszkodó fél, az anyjánál van a hatalom. Ő nem akar levállni róla.

Azért nem az igaziról válik le mert az az igazi, nem egy pót amit ő csinált és ha megun eldob.

Az igazi értékesebb és azaz övé.

aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Túlzottan énközpontú, hiú, önimádó embert jelent.
aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy enkozpontu embert jelent, de vannak ilyen finomsagok is, ha kicsit behatobbat tanulmanyozzuk a temat: anyat hasit a parjabol.
aug. 21. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Párjában keresi az anyját, mikor nem találja visszamászik az igazihoz.

Ő így "szeret" egy kapcsolatban, máshogy nem is tud.

aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

“A saját anyjával szemben még mindig gyermek várja onnan a megerősítést, ő a ragaszkodó fél, az anyjánál van a hatalom. Ő nem akar levállni róla.“


Tehat a ferfi nem akar leválni az igazi anyjáról? De amúgy nem latja, hogy az lenne az igazi megoldas, nem ismeri fel?….


Amugy vekony lehet szerintem a hatarvonal a ketto kozt:

1. a ferfi, aki torodik idos edesanyjaval es ezert minden nap meglatogatja

2. a ferfi, aki nem valt le es ezert minden nap meglatogatja…


Miben kulonbozik a ketto? Hogy lehet megkulonboztetni?

aug. 21. 16:31
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy enkozpontu embert jelent, de vannak ilyen finomsagok is, ha kicsit behatobbat tanulmanyozzuk a temat: anyat hasit a parjabol"

Pont ez az, hogy ez nem a nárcizmus velejárója. Vannak ilyenek a nárvisztikusok közt, ahogy a nem nárcisztikusok közt is.

aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, aha, értem.
aug. 21. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
A narc tulontul onzo,hszudozik lenyegtelen dolgokban, belekeveri magat olysnokbs mintha megcsalna olyan keleketvmutat . Ha feltekemy leszel akkor elvezi h szenvedsz. Sajnos ateltem .
aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!